Wpis z mikrobloga

Pytanie do fachowców od #komputery - chciałbym zagrać w #cyberpunk2077 na takim komputerze:
msi h81m-e33
i5-4450
8 gb ram ddr3

Jaką dokupić kartę grafiki niskoprofilową, aby gra działała płynnie, wystarczy mi na ustawieniach low. Czy sprzęt jest już za stary i lepiej sobie darować bo i tak nic z tego nie będzie?

#pcmasterrace
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tico_bot: jak wyżej, jak masz przyzwoitego neta to użyj GF Now. Na niski profil nic ciekawego nie znajdziesz, taniej i lepiej byłoby przełożyć graty do pełnowymiarowej obudowy. Ale i tak na tej platformie być do CP nie podchodził.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ralphs: czepiasz się, przecież OP walnął się o jedną cyfrę, pewnie chodziło o popularny 4460. Ale nawet jak ma 4590 to to dalej gołe 4 rdzenie i to już jakoś dużo nie zmieni czy ma 200MHz na rdzeniu w tą czy w drugą stronę. Czyli średnie nawet przy mocniejszej karcie to raczej maks i obawiam się że mogą być dropy. Do takiego zestawu raczej nie ma sensu nic wyżej niż
  • Odpowiedz
  • 0
@Odczuwam_Dysonans No i widzisz? Jak chcesz to potrafisz. OP wpakuje tam 1060 i lecimy w 30-60 klatkach na low w zależności od jakości pracy włożonej przez gamedev( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ralphs: co ja potrafię? Przecież to ty nie potrafisz się domyśleć jaki tam jest procek xD

No, czyli wyda pewnie z 6 stów na kartę, ze dwie stówy na zasilacz, do tego parę dych za przelotkę do zasilacza, parę dych za jakąś używaną obudowę i trochę czasu - otrzyma sprzęt gotów do gry w niskich detalach w niestabilnym klatkażu (chociaż mi to się zdaje że aż tak źle to by
  • Odpowiedz
  • 1
@Odczuwam_Dysonans OP nie jest moją różową, żebym miał się czegokolwiek domyślać. Zadał pytanie jakie GPU, to chciałem odpowiedzieć. A Wy mu z jakimś GeForce wyjeżdżacie, czyli granie w chmurze jak jakieś zwierzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Proc to oczywiście i5 4460, machnąłem się przy pisaniu. Czyli tak jak się obawiałem - nie warto inwestować. Dziękuję wszystkim bardzo za odpowiedzi, zaoszczędzę kilka stów :)

PS: GFN odpada, mieszkam na wsi, internet jest bardzo wolny i często nie działa. Będę zbierał na lepszy pc.
Pozdrawiam wszystkich :)
  • Odpowiedz