Wpis z mikrobloga

No co jak co, ale przyrównać przedmiot HiT, podręcznik do niego oraz propagandę w nim zawartą do edukacji seksualnej nazywając to jeszcze przy okazji indoktrynacją to już naprawdę całkiem wyższy poziom odlotu i symetryzmu xD

#codziennykonfiarz 60/??? <- Tag do obserwowania

Link do wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/67153813/pis-ze-swoim-podrecznikiem-do-hit-robi-to-samo-co-/

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkuca #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #neuropa #edukacja #szkola #hit #heheszki #priya
D.....r - No co jak co, ale przyrównać przedmiot HiT, podręcznik do niego oraz propag...

źródło: comment_1663404164Ygxnk2puJHbwz9RzzYGY8H.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Devhar: może znasz Mirku kogoś kto przeczytał. Hit i Main kampf i czy mógłby porównać obie książki.
Bądź inne Mireczku może wy kogoś znacie, bo wydaje mi się, że mogą być dość podobne jeśli chodzi o treści, które mają dojść do osoby czytającej.
  • Odpowiedz
@Devhar ja #!$%@?, aż mam flashbacki sprzed dwóch lat, gadam ze znajomym, no ogsrniety typ, dobra robota, rodzina itp. I ten typ mówił że mimo że nie jest za pisem ale (xD) zagłosuje na D*de, bo jak Trzaskowski wygra to będzie obowiązkowa nauka masturbacji i innych lpg. Ehh, nie spotkałem się w tym kraju z propaganda lgbtqwerty, ale na każdym kroku jest propaganda o propagandzie lgbtqwerty XD
  • Odpowiedz
@Devhar: jeden chce religię w szkole, a drugi chce by uczyli 10latków, że masturbacja jest ok. Gdyby tylko można było to załatwić bez centralnego urzędu, który każe milionom dzieci w całym kraju uczyć się tego samego, bez względu na to jakie przekonania i wierzenia i poglądy mają rodzice ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LifeReboot no niestety celem publicznej edukacji która z nauką niema nic wspólnego jest tylko wychowywanie pokoleń posłusznych pierdół, co i tak się nie do końca udaje, jak tylko przypominam sobie wszystkie lata szkoły to mam ochotę wyjść z siebie ile życia, energii i czasu to zabija ludziom to szkolnictwo i nauczyciele #!$%@?? (°°
  • Odpowiedz