Wpis z mikrobloga

Krótka piłka, chciałbym wydepilować sobie miejsca intymne laserem. Wiadomo, wzgórek linowy, pachwiny, szpara pośladkowa. Nie wiem, czy depilacja moszny jest bezpieczna? Pytanie leci więc do #niebieskiepaski z #wroclaw , a może #rozowepaski tez. Polecicie jakies dobre studio/kosmetyczkę/salon depilacji, które profesjonalnie podejdzie do tematu? Mam 23 lata, więc chyba nie wezmą mnie panie (chyba one się tym głównie trudnią) za potencjalnego zboczeńca i ekshibicjonistę? Tak jak mówiłem, chciałbym uniknąć niezręcznych sytuacji, osoba wykonująca zabieg może być płci przeciwnej bądź męskiej, nie robi mi to różnicy. W dowolnym wieku, wiecie o co chodzi. Przez różne wpisy w internecie o molestujących tatuatorach, fałszywych oskarżeniach i takie tam, mam opór, od roku, żeby wreszcie pójść i usunąć niechciane owłosienie ¯_(ツ)_/¯ #depilacja #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@Ogau: dwa jego posty, nie kleją się wzajemnie. W którymś przyfantazjowal. Myślę, że komfabulował na temat wieku. Wcześniej wrzucał zdjęcia z remontów i z laskami.
  • Odpowiedz
  • 0
Krótka piłka, chciałbym wydepilować sobie miejsca intymne laserem. Wiadomo, wzgórek linowy, pachwiny, szpara pośladkowa. Nie wiem, czy depilacja moszny jest bezpieczna? Pytanie leci więc do #niebieskiepaski z #wroclaw , a może #rozowepaski tez. Polecicie jakies dobre studio/kosmetyczkę/salon depilacji, które profesjonalnie podejdzie do tematu? Mam 23 lata, więc chyba nie wezmą mnie panie (chyba one się tym głównie trudnią) za potencjalnego zboczeńca i ekshibicjonistę? Tak jak mówiłem, chciałbym uniknąć niezręcznych sytuacji, osoba wykonująca
  • Odpowiedz
@LIFODEPxJAPAP:
Jeśli dany zakład ma taką usługę w cenie to raczej nie powinno być problemu. Pamiętaj że laser to droga zabawa, pojedyńcze sesje to parę stówek ale potrzeba będzie ich po kilka na każdą partę.
  • Odpowiedz