Wpis z mikrobloga

Siema, stworzyłem obiecane wideo o fałszywych dwueurówkach. Zdecydowałem się nagrać moim łamanym angielskim żeby info było dostępniejsze dla większego grona odbiorców. Dźwięk jest strasznej jakości, ale obraz w zupełności wystarczy jeśli nie chcecie się zagłębiać w szczegóły :)

Link: https://youtu.be/sfqJF6WFyK4

Wołam @JBravo bo wyraził taką chęć, oraz @Ag90 bo zaplusował tego pierwszego :)

#europa #zagranico #oszukujo #numizmatyka #wlochy #pieniadze
Pobierz DonRzoncy - Siema, stworzyłem obiecane wideo o fałszywych dwueurówkach. Zdecydowałem ...
źródło: comment_16633611550EWFw3aQFKfrzxB3bxju6Q.jpg
  • 4
@DonRzoncy: dobry filmik, dobrze opowiedziane jak to się sytuacja z namagnesowaniem zmieniła. Kwestia dźwięku też pomocna, chociaż pod koniec samej video części mogłam się tylko zastanawiać "no to jak odróżnić (,')"... Ale potem wrzuciłeś zdjęcia i no jednak widać trochę po tym łączeniu środka z brzegiem. ()
Przy zdjęciu boków nie zaznaczyłeś, który był prawdziwką, więc takie trochę ?_?. XD
A
@unluckysoap: Dziękuję za parę miłych słów, naprawdę się przydają :) Monety zawsze były w kolejności takiej że w środku była prawdziwa. Zapomniałem po prostu o tym że GoPro ma taką okropną jakość dźwięku. Ale chyba po prostu dodam ręcznie napisy do tego filmu i problem się zażegna w ten sposób. Dzięki za wszystkie sugestie, będę starał się poprawiać z każdym filmikiem.