Wpis z mikrobloga

Chce zredukować tkankę tłuszczową (70kg wzrost 176 ale brzucha mam sporego). Wiadomo że bieganie jest pierwszym krokiem do tego żeby tą tkankę zredukować. Problem w tym że bardzo nie lubię biegać. Czy mogę bieganie zastąpić pływaniem i spodziewać się podobnych efektów, czy może pływanie tak naprawdę jest marnym sposobem na osiągnięcie założonego celu? #silownia #fitness #plywajzwykopem
  • 11
Chce zredukować tkankę tłuszczową (70kg wzrost 176 ale brzucha mam sporego). Wiadomo że bieganie jest pierwszym krokiem do tego żeby tą tkankę zredukować. Problem w tym że bardzo nie lubię biegać. Czy mogę bieganie zastąpić pływaniem i spodziewać się podobnych efektów, czy może pływanie tak naprawdę jest marnym sposobem na osiągnięcie założonego celu? #silownia #fitness #plywajzwykopem


@Vegonator:

Twój wpis wygląda na błędny.

Dokąd płyniemy? Z Gdańska na Florydę!

Statystyki, ranking, itp.
@Vegonator: Pływanie dwa razy w tygodniu, zero słodyczy, codziennie 10 minut ćwiczeń na brzuch w domu i w trzy miesiące schudłam 10kg.

Generalnie pływanie słabo działa na kształtowanie mięśni brzucha. Najbardziej plecy i ręce. Ewentualnie nogi, jak pływasz sobie długości samymi nogami. Z takich ćwiczeń na basenie na brzuch, to nogi do delfina na plecach polecam.

Ogólnie kilogramy na basenie zrzuca się wolniej niż biegając, ale się da. Do pływania trzeba