Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Cruchot: Myślę, że to był montaż. Nie sądzę żeby tak ryzykowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni mają ubezpieczenie pewnie kosmiczne, ale każde ubezpieczenie wyklucza świadome narażanie na utratę zdrowia lub życia. Choć pewnie kaskaderzy są wyjątkiem, ale to torcie inna para kaloszy bo ich rozbota to właśnie igranie ze śmiercią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RitmoXL: mi to trochę nie pasowało, tyle pitolenia o tradycji w rajdach i odklejenie Subaru w barwny w których nigdy się nie ścigało ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ogólnie odcinek spoko, ale nic specjalnego, przez to że tak żadko wypuszczają odcinki wymagania są za duże.
  • Odpowiedz
  • 2
@RitmoXL mi się też wydaje że w scenach w których Sie bawią na torze. Np tutaj na zamarzniętym jeziorze, że to prowadzą kaskaderzy nie oni.
Dziwnym przypadkiem przednia/ boczna szyba zawsze się robi ciemna Albo rozmazana
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Dla mnie to oni są już święci, zrobili mi moje całe dzieciństwo a Jeremy ukształtował mnie motoryzacyjnie i światopoglądowo. Widzę, że są już nadszarpnięci zębem czasu i sporo im wybaczam. Pewnie to już ostatni sezon
A te zdjęcia z samolotu po napisach kozak
  • Odpowiedz