Wpis z mikrobloga

Od wielu lat, co jakiś czas zasiadam do PoE, chociaż straszny ze mnie każual, bo robię postać, expie do pewnego momentu a później już ściana, bo bez konkretnych buildow nie da się dalej rady.

Jakieś gameplayowe poradniki dla debili?
Jak się za to zabrać, żeby jakoś to bardziej ogarniać?

#poe #pathofexile #ps5
  • 10
@Arthaniel: Kwestia dobrego buildu i szczęścia/samozaparcia w kupowaniu dobrych itemów. Mi takim explosive arrow grało się okropnie i w ogóle nie czułem mocy a podobno jeden z najlepszych starterów ostatnich lat.
@Arthaniel: akcja jest taka - jeśli gdzieś utknąłeś to pewnie dlatego że masz za mały dmg. Większość buildów powiększa swój dmg poprzez gemy więc postaraj się aby nosić 4linka albo 5linka a w najlepszym przypadku 6linka z odpowiednio działającymi gememi poprawiającymi dps. W kampanii nic nie tracisz jak się #!$%@? więc luz. Połącz sobie cast on death z portal gemem. W 4 akcie lataj akwedukt w prawo i w lewo tak
@Elec: A ja jak spróbowałem na SSF EA Champ od Zizarana to pierwszy raz miałem tak łatwą rozgrywkę. Gdzieś w początkowych aktach dropnęła mi tabula i to tyle z fartów. Gdzieś na żółtych mapach zacząłem dopiero mocniej skupiać się na itemach.
@Arthaniel: Pooglądaj sobie filmiki od Zizarana on miał bodajże jakąś "akademię" dla nowych graczy, jeszcze BigDucks jest spoko dla nowych. Jak się ogarniesz mocno to Palstreon, Grimro (sporo filmików z optymalizacją zysków pod aktualną ligę robią zawsze), Lolcohol jak chcesz się pouczyć craftingu, gość ma sporo filmików krok po kroku jak robi dany item. GhazzyTV - miniony, crafting. AsmodeousClips też sporo poradników i wskazówek, VonVikton - miniony, od minionów jeszcze była
@Arthaniel: no wlasnie mordeczko, ja ja zaczynalem na powaznie grac w poe (w sentinelu to pytalem na wykopie co chwile i mialem swojego mentora na fb i sie go pytalem co chwile)
@Arthaniel: Ja ze swojej strony polecam Poisonus Concoction - build potocznie mówiąc dla debili, bo go się nie da #!$%@?ć. Mega łatwy na levelowanie, czyli granie aktów, bo Twój dmg na tym etapie zależy w głównej mierze...od flaski na życie, a konkretnie tego jak pojemna jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polega to na tym, że rzucasz tymi flaskami jako poison, i zadajesz damage over time. Nie używasz
nn1upl - @Arthaniel: Ja ze swojej strony polecam Poisonus Concoction - build potoczni...

źródło: comment_1663473609X5KiKvEfxWZXARud18eH4F.jpg

Pobierz