Wpis z mikrobloga

Przypominam że Narodowy Bank Ukrainy umożliwia przelewanie pieniędzy (mają konto w złotówkach) na broń dla Ukraińskich żołnierzy, więc jeśli chcecie kupić im parę nabojów do niszczenia ruskich to możecie sobie ustawić cykliczny comiesięczny przelew, albo zapłacić jednorazowo kartą lub przez Google Pay. Zachęcam :)

link : https://bank.gov.ua/en/

#wojna #ukraina #rosja #polska
Pobierz
źródło: comment_1663331517PgU390bCiTsIvu9Lpj6Ly7.jpg
  • 18
@bobikufel: Jakie antyukraińskie? xD gdzie niby? Zrozum mój punkt widzenia. Dajesz kase do banku, nieważne czy to Ukraina czy inne państwo i oni z tego kupują broń, ale nie wiesz czy na pewno na to kasa idzie
@emil4: że niby rząd Cię może oszukać i bank ale jak dasz osobiście członkowi tego rządu czy bankierowi no to już nie oszuka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no to aby mieć pewność chyba musiałbyś sam kupić te naboje, załadować je do karabinu i strzelić w ruska, inaczej nie masz pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bobikufel: I tak BTW dopiero się "wciągnąłem" w wykop. Dobra strona jest co czytać, w sam raz na depresyjno-jesienne wieczory, ale teraz mamy dzień, więc w dzień też :D
@emil4: były nawet apele żeby wpłacać bezpośrednio do tego banku, zamiast żołnierzom którzy organizują różne zbiórki. Dam przykład "Artema" polskiego ochotnika, miał kilka rozmów na YT i w ostatniej ogłosił że można wpłacać kase na różny sprzęt, od tamtego czasu nigdzie go nie widziałem. Może zginął, może robi swoje, a może widząc ładną sumę na koncie wrócił do domu.
były nawet apele żeby wpłacać bezpośrednio do tego banku, zamiast żołnierzom którzy organizują różne zbiórki.


@ubranyGRUBAS: Plus, jeśli nie ma się konta w Euro, lepiej przelewać złotówki, bo im większa ilość, tym większe możliwości negocjacji kursu dla Ukrainy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emil4: Nawet nie dyskutuj ze #!$%@?, którzy obciagneliby staremu żulowi, gdyby to była sprawa ukraińska.

A tak serio to ostatnio nie można niczego napisać co nie zawiera #!$%@? ruskich lub miłości do Ukrainy. Jak zadasz pytanie lub podważysz cokolwiek to jesteś gównem i onucą XDD
@KCPR: Jeszcze tylko się zastanów co on podważa. W sensie jakie są sygnały, że pieniądze z tego konta ukraińskiego idą na coś innego niż bieżące potrzeby? A jak zawiezie te pieniądze osobiście, to już go nikt nie oszuka?