Wpis z mikrobloga

@bocznica: kiedyś wymieniałem obie opony w motocyklu na nowe. Siedziałem sobie w poczekalni ale było widać stanowisko pracy. Czytam sobie jakaś gazetkę i spojrzałem na chwile na motocykl. Jeden pracownik odpiął pas z tylnego koła nie upewniając się ze drugi trzyma motocykl. Całe szczęście, że drugi gość wykazał się refleksem i złapał motocykl zanim się przewrócił ale niesmak pozostał:)
@bocznica spoko, ja nie raz dawałem jedno koło ze starą oponą, kierunkową, mówiłem, że to np. Lewe koło, odbieram a to kolo prawe xD
Inny mechanik pogubił połowę śrub robiąc gaźniki xD
Kontrola podstawą zaufania. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bocznica: połowy dupereli to już nie pamiętam. Kiedyś po regulacji luzu zaworowego nie dokręcili mi pokrywki z boku i gdzieś 200km od domu zorientowałem sie że mam cały but w oleju.
Mi założyli opony od innego klienta. Zorientowałem się po dniu jazdy. Zamienili później na dobre, a drugi klient do tej pory nie wie, że jeździ na używanych :))
@bocznica: No to xD elegancki serwis. Generalnie dużo osób myśli że ma źle założone gumy bo ma bieżnik w przeciwną stronę na oponach ale strzałki kierunku nie kłamią. Ja za wymianę opony w tym sezonie w dobrym serwisie płaciłem 200zł. chyba czas kupić montażownicę i samemu robić
@bocznica: Kupowałem sportstera w zeszłym roku od typa, który sam przy nim dłubał, a zawodowo pracuje jako serwisant samolotów - z tego powodu liczyłem, że poziom kultury technicznej będzie wysoki. To potem okazało się, że opony tyłem do przodu były jednym z mniejszych problemów xD