Wpis z mikrobloga

Chciałabym zobaczyć odpowiedzi w tym wątku gdyby ktoś wrzucił faceta z zarysem małego penisa


@pianinka: to sobie poczytaj komentarze pod zdjęciami kulturystów, tam zawsze ktoś wspomina o małych fiutkach
  • Odpowiedz
Może jak skończycie 14 lat to zrozumiecie pewne rzeczy..


@xydeN-: ale niby co zrozumieją? przecież przeciętne piersi rzadko kiedy tak wyglądają, nawet o większym rozmiarze. widziałam lepsze cycki po dwóch ciążach, a dziewczyna ma dopiero 19 lat. ja współczuję i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrisssMerigold: wiesz co, nie masz racji. Moja ma duże cycki "F" i naprawdę nie ma żadnego naleśnika, owszem nie są to sterczące cyce jak z filmów ale jędrne może lekko obwisłe ładne piersi. Ma 35 lat i mamy dzieci. Dla dowodu bym Ci wysłał zdjęcie ale mógłbym za to zginąć, więc nie gra nie warta poświęcenia :) pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kikut12: wyobraź sobie, że wiem ile waży i jak się zachowuje pierś w rozmiarze powyżej f. To jak biust wygląda zależy nie tylko od genów, ale też od tego jak biust traktujesz. Jak biegasz non stop bez stanika to i C/D będzie zwisać smętnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nominara: wydaje mi się, że tutaj dodatkowo laska może mieć biust, który rozchodzi się pod pachy, więc na tym zdjęciu wygląda jak wygląda. Po wtórnym przyjrzeniu się dochodzę do wniosku, że ułożeniem ręki zrobiła sobie kuku na zdjęciu, bo przez dłoń nie widać krągłości piersi, a może ona tam jest, schowana gdzieś pod klapą i dłonią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Znając życie ma pełno par, a przegryw ma pełno pretensji do świata


@Mck_98: Nie żebym bronił wszystkich "przegrywów", ale polecam zobaczyć jaka jest różnica w ilości kawalerów a panien w Polsce. Do tego imigracja wygląda tak że dopóki GUS udostępniał dane to z niektórych krajów proporcje były rzędu 90+% mężczyzn. Także ilość par jest raczej konsekwencją różnic w ilości niż "o przegryw ma pretensje do świata i dlatego nie ma
  • Odpowiedz