Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold: nie stoi ale nie zwisa jak worek z woda.
@Dorciqch: @Dariel: @Frank_Parker:
W 100% zależy wszystko od typu biustu czy jest więcej gruczołów czy tłuszczu. Jeśli masz cycki z przewaga tłuszczu to kazda utrata wagi będzie wpływała na zwis. Ja mam przewagę gruczołów przez co skóra na cyckach jest zawsze wypełniona i nawet jak schudłam 20kg to mi się biust nie zmniejszył ani
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak:

Żałosne te wszystkie chłopskie komentarze
Aż się rzygać chce
Jak widać niebieskie paski tutaj to idealni i cudowni, bez skazy
Może jak skończycie 14 lat to zrozumiecie pewne rzeczy..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@xydeN-: czemu mamy idealizować, coś co nie nie wygląda na piękne, idealne? Ja nie robię atutu z małego penisa czy wielkiego bebzona, w związku z czym nie wystawiam tego do prezentacji dla innych w internecie.
  • Odpowiedz
@pianinka: no bo wiesz swój sprzęt to ci spowszednieje jak go co dzień oglądasz, a cudze cycki dla chłopaka, jeszcze takiego niezbyt obytego w tym temacie to zawsze budzą zainteresowanie i zagadka rozwiązana
  • Odpowiedz
@pianinka: straszną mizoandrią zawiało patrząc na to, że większość różowych, które się wyżej wypowiadały też twierdziło, że mało estetyczne zdjęcie. Co do małych penisów na wykopie to przecież są nawet bardziej wyśmiewane przez wszystkich niż to zdjęcie, generalnie wszystko tu jest wyśmiewane bez względu na temat xd
  • Odpowiedz
@alpengold33: kim tu w ogóle jesteś i o #!$%@? ci chodzi? XD
@xydeN-: nikt nie jest idealny ale jak mam duży brzuch albo krzywe nogi to ich nie wrzucam na pierwszy plan na zdjęciu

@xydeN-: witam, wszyscy czekaliśmy na komentarze obrońców prawdziwego kobiecego piękna, opowiedz nam więcej doświadczony jeźdźcu
  • Odpowiedz