Wpis z mikrobloga

Witajcie zamkowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Updejcik.

Ostatnie dni zajęty byłem kończeniem gemoetrii LP zespołu przybramowego, wnętrza stróżowki nad bramą, dachami i ogólnymi proporcjami brył w relacji do samych siebie i do wzgórza zamkowego.

Do dokończenia zostały sklepiki na lewo od bramy i wykminiłem, że skoro tam miały być piwnice, a nie ma jako takich ich reliktów to może chodziło o to, że były w obniżeniu terenu i schodziło się do nich po niżej poziomu ziemi, tak że podłoga częściowo opierała się na skale piaskowca stąd stwierdzenie, że miały piwnice. Miałoby to trochę sensu, bo np. do pałacu północnego schodzi się po schodkach, żeby wejść do sali Drabackiej.

Oprócz tego przeszedłem do robienia pałacu południowego i zespołu dzieł obronnych, które go okalały, żeby się zbytnio nie rozdrobnić na detale. Szykuje się chyba spotkanie z Moskalem, bo złapałem do niego kontakt i sam jest żywo zainteresowany moją pracą.
Co do samego pałacu to 2 dni kminiłem ocb z nim, ale to temat na następny updejt.
All in all, to był jakiś dramat, ale wróciłem na tory i praca postępuje. Co mnie cieszy, bo bałem się, że się przyblokuje tutaj.

Z ciekawostek wieża zamkowa miała niemal 30 metrów wysokości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Big boi
Na screenie begfrid(główna wieża) na widoku od zachodu

W komentarzu widoczek z wnętrza stróżówki nad bramą.


wołam: @gurguluth @Bartuskochas (ostatnio zapomniałem, sorki)

#zameknamarcince #tarnow #grafika #historia #tworczoscwlasna #blender
Pobierz
źródło: comment_1663317933KpRl0zkwKe4h0cjAP2kAIz.jpg
  • 6