Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Buckshot_00
==================================================
#szlaufyzinstagrama Moderacja tego g00wno-portalu to bezm00zgie dałny. Wczoraj rano wyłapałem Bana za.... zdjęcia z przeklejone z instagrama. Ubranych lasek. Oto uzasadnienie dałnów z moderacji:
1. Kradzież zdjęć. 2. Udostępnianie wizerunku bez zgody. 3. Wulgarne, obraźliwe tagi (#szlaufyzinstagrama)

#szaramyszkadlaanonka #plodnajulka #spektakularnedupsko ->tam gołe baby latają i co i nic. A mnie wbili w platynę. Portal z treścią he he tworzoną przez użytkowników. No chyba że akurat pOlka z moderacji poczuje ból d00pska, że dziewczyny ze zdjęć są zgrabniejsze. Ha tfu jej na mordę.
==================================================
Treść częściowo ocenzurowałem. Poprawki redakcyjne naniosłem kursywą ~@gimnazjumqqq
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@gimnazjumqqq:

>1. Kradzież zdjęć. 2. Udostępnianie wizerunku bez zgody.

Ah ci nasi specjaliści od p0lskiego prawa z moderacji xD

>3. Wulgarne, obraźliwe tagi (#szlaufyzinstagrama)

Kiedy masowe bany dla ludzi używających tagów #patologiazmiasta #patologiazewsi czy #bekazpodludzi? Przecież te wszystkie tagi są obraźliwe i stygmatyzujące. Halo @Moderacja, @wykop @a__s @m__b może wypadałoby się odnieść do całkowitego braku jednej linii w kwestii rozumienia i egzekwowania wykopowego regulaminu przez moderatorów?
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: @Buckshot_00: już u mnie wytłumaczyli że nie dajesz nsfw do każdego zdjęcia co faktycznie często jest #!$%@?ące przy przeglądaniu wykopu. Potraktuj to jako areszt i nauczkę na przyszłość XD

Z drugiej strony ciekawe te tłumaczenia modów. Powód o #szlaufyzinstagrama mogę zrozumieć, bo sam nie chciałbym się znaleźć na tym portalu pod tagiem #pasztetztindera albo #przegrywzlinkedina.

Za to kradzież zdjęć i udostępnianie wizerunku bez zgody to typowe nadużycie moderacji
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: @Buckshot_00: Z całym szacunkiem ale porównywanie bezm00zgich dałnów do moderacji jest dla tych pierwszych niezwykle krzywdzące. Bezm00zgie dałny nie mają mózgu, a więc nie wykonają żadnej czynności, a więc będą lepsze od przeciętnego moderatora, który większość decyzji podejmuje według swojego widzimisie.
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gimnazjumqqq: ja częściowo rozumiem to rozgoryczenie @Buckshot_00
ale szanujmy się! bo moje kobiety spod tagu #spektakularnedupsko trzymają się regulaminu i nigdy nie pokazują swojego sromu na tutejszych fotkach
zawsze ich fotki koncentrują się na tym o czym ów tag mówi

a ja zaś sam po tym jak po kilku banach dostałem już nawet do swego kompletu odznakę "Banan" stwierdziłem, że szkoda prądu na ryzykowanie ze zdjęciami "na krawędzi" - zbytnio ocierającymi
  • Odpowiedz