Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie pomysł jak można zachęcić chłopaka do przebieranek i malowania? Ostatnio wpadłam przypadkowo na tag #femboy i strasznie mi się to spodobało. Niestety mój facet jest większy ode mnie, dlatego nie ma szans na to, żeby mógł ubrać moje ciuszki, dlatego musiałabym mu coś kupić, ale ciężko to zrobić bez dokładnych wymiarów ciała. Nie chce go przestraszyć wyskakując z miarką, żeby zmierzyć mu nogi, talię czy klatkę piersiową. Wiem, że na pewno nie będzie chętny do takiej zabawy i uzna to za mało męskie, ale kurcze bardzo mnie to kręci i chciałabym spróbować. 

Macie może pomysł jak go do tego zachęcić? Może jest tutaj jakaś różowa, której się to udało i ma jakieś wskazówki? Jak wy byście zareagowali na taką propozycję?

#zwiazki
#femboy
#crosdressing

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632345041afdc4d5a91ce4c4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
OP: @SzemranyInkub Nosi luźne ubrania, dlatego takie pomiary nie wystarczą, ponieważ mogę kupić za ciasne ubrania i trzeba będzie zwracać, a często 1cm robi sporą różnicę.

@jan-kopec: Ale w czym problem? Lubię eksperymentować i chciałabym tego spróbować, przecież nie będę kazała mu tak wychodzić do ludzi, tylko byłoby to w formie gry wstępnej do dalszej zabawy. Wszystko odbywałoby się w zaciszu domowym za zasłoniętymi oknami.

W październiku ma urodziny i
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @SzemranyInkub Nosi luźne ubrania, dlatego takie pomiary...

źródło: comment_16633200485DzprYaZCeoPikNb9hHaWW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
OP: @Myzreal: Nie rozumiem takiego myślenia, jak ja ubieram jego koszule czy dresy to mam ubierać strapona? Mam odwiesić cycki na szafie? Co jest złego w tym, żeby facet ubrał babskie ciuszki? Przecież to nic złego i nie robi nikomu krzywdy...

Właśnie takiej reakcji się obawiam, ale może będzie inaczej ;)
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Myzreal: Nie rozumiem takiego myślenia, jak ja ubieram ...

źródło: comment_1663338463qP4S8gNK7LhddwyHr6yszV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: magiczne "porozmawiać". Z pomysłów innych, pomaluj usta na czerwono do łóżka, pocałuj go tak, żeby szminka się mocno odbiła na jego wargach, zaciągnij przed lustro i powiedz, że seksownie wygląda z takimi ustami?
  • Odpowiedz
**https://i.imgur.com/LiSeIbb.jpg: @xentropia: Wiem, że powinnam o nim z tym porozmawiać, tylko nie wiem jak... Przecież nie usiądę koło niego i nie powiem mu wprost, że chciałabym żeby zaczął się malować i przebierać, ponieważ momentalnie się wystraszy i zareaguje jak kilka osób wyżej. Chciałabym, żeby to wyszło jakoś płynnie tak, żeby się nie wystraszył. Pomysł ze szminką jest ciekawy i na pewno przetestuję go.

Niedługo halloween i pomyślałam o tym, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: racja, dużo zależy od tego jakie ma podejście do seksu itd. Zawsze patrzy się trochę ze swojej perspektywy, a moja jest taka, że zapytana wprost spróbuję wszystkiego co kręci drugą stronę, za to jestem okrutnie przeczulona na jakiekolwiek próby conditioning.

Zrobienie sobie wspólnie maseczek, makijażu dla zabawy (jakieś filmiki ona maluje jego/on ją), obcisły t-shirt w bardziej "babskim" kolorze, jak masz perukę to zaproponuj żeby przymierzył "bo myślisz, że będzie
  • Odpowiedz
CzterokopytnaGrażyna: @xentropia: Mam dokładnie takie samo podejście do seksu i zabaw, ale on aż tak otwarty nie jest. Niestety nie mam peruki, natomiast pomysł ze SPA jest fajny i na to myślę, że się powinien zgodzić. Przez kilka miesięcy musiałam namawiać go do golenia nóg, ale w końcu się udało... ma zgrabniejsze nogi od moich i są cudowne w dotyku. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie szybciej. Eh od samego
  • Odpowiedz
anon: na jego miejscu bym zazdrościł, taka kobieta to marzenie. Ale na szczęście moja również wie o tym co lubię, kocha to. Chce mi zrobić makijaz, paznokcie również:) Czasami jestem dla niej chłopcem, a innym razem dziewczyną. Lepiej się nie da, nie potrafię sobie wyobrazić innego podejścia.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz