Wpis z mikrobloga

#uslugisocjalne Mężczyźni i chłopcy. Przyzwoite buty męskie na jesień/zimę ale i do lasu do bushcraftu są w Lidlu za 80 złotych (jeśli on–line to trzeba też doliczyć 10 złotych za paczkomat). Przy okazji jeśli macie dzieci, to również dzinsy w stonowanych kolorach i niezłym kroju za 8,99 po obniżce z 29 złotych. Jeansy dziecięcie – obrazek w komentarzu.

Buty: https://www.lidl.pl/p/livergy-buty-meskie-do-prac-majsterkowych-i-na-co-dzien-1-para/p100341728

#lidl #buty #bushcraft #dzieci
Poludnik20 - #usługisocjalne Mężczyźni i chłopcy. Przyzwoite buty męskie na jesień/zi...

źródło: comment_1663279707oGVW4nfcx56UDhKdAr70g0.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Szubrawski: ja się nie obrażam. Spróbuj serio. Pierwsze co to od wewnatrz na piętach się wycierają. Ja sobie to podklejam wtedy taśmą naprawczą by nie drapało jakby co, ale zwykle nie drapie. Natomiast na zewnatrz zero pęknięć przez 2-3 lata. Buty z Lidla na zimę na rower to chyba najlepsza opcja. Nie śmierdzi, szybko schną. I właśnie max. 100 złotych.
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: nie, nie. Nie jest tak. Oczywiście trzeba popatrzeć, bo pewnie nie każde. Tutaj tych brązowych z linku bym nie wziął nie tylko przez kolor, ale podejrzewam tą tkaniną o niterwałość. Ale czarna na pewno się pochodzi.
  • Odpowiedz
@Szubrawski: pdeszwa się nie kruszy i dość wolno ściera. Jednocześnie na mrozie nie robi się twarda i śliska. Jeśli chodzi o górę, to zwróćcie uwagę, że gdy jest widoczna faktura użytego materiału, to zwykle są mocniejsze niż gdy jest gładka. Najprawdopodobniej, jeśli się czymś ostrym nie uszkodzi czy nie przypali to nie będą wyrzucone ze wzlędu na pęknięcia góry. Kupuje obuwie w marketach od ok. 10 lat. Lidl ma trwałe rzeczy.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: ja mam takie buty https://www.sklep-presto.pl/bates-buty-meskie-enforcer-8-ultralit-2260-czarne-r-43-5-1598887/
za 300zl kupilem je uwaga: w 2012 roku, byly moimi butami na motor, i w góry, przechodziły ze mną bieszczady, tatry, zrobiły remont, o lasach nawet nie wspominam, od zajezdzania na motorze naderwały im sie szwy nad piętą i szewc za 60zl je naprawił i dalej robią ze mną trasy, ostatnio znow były w tatrach, nie wiem czy uda mi sie je zajechać kiedykolwiek
  • Odpowiedz
@przemd11: no tak, ale to jednak są jakieś specjalistyczne buty za 300 złotych.

Staram się wrzucać solidne ale uniwersalne, w zasadzie to też unisex – niezależnie od płci, do założenia do pracy i po pracy, tam gdzie musimy być by żyć. No i jak najtańsze.

Jeszcze co tych LIDLowych. W ubiegłym tygodniu w marketu sportowym, którego nazwy nie chcę wymieniać, by się nie pastwić (bo to polskie oczywiście), znalazłem identyczne za
Poludnik20 - @przemd11: no tak, ale to jednak są jakieś specjalistyczne buty za 300 z...

źródło: comment_16653278445AV6PRfIamJcZwknuPpD4N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz