Wpis z mikrobloga

Pracuje jako ekspedient w sklepie, od kiedy zaczela sie wojna duzo przychylniej patrze na Ukraincow. Co by nie mowic, to dzieki ich postawie wojne ogladam w telewizji, a nie za oknem. Zawsze gdy przychodza robic zakupy obsluguje ich poza kolejnoscia i daje ekstra rabaty.
Dzis stojac za kasa uslyszalem jak mezczyzna stojacy w kolejce rozmawia przez telefon, mial ukrainski akcent wiec zaprosilem go na poczatek kolejki. Zaczynam go obslugiwac, nabijam towar z koszyka, widze ze ma 3 Harnasie, wiec licze dwa w cenie trzech, zawsze to 2.30zl wiecej w kieszeni. Bulki, oczywiscie udaje ze jest ich 5, a tak naprawde facet mial 7 kajzerek. Facet patrzy na mnie zezokowany i pyta czemu jestem dla niego taki mily. Odpowidam ze z wdziecznosci, ze gdyby nie ukraincy to nie wiadomo co by bylo. Gosc mowi ze nie jest ukraincem. Pytam wiec skad ten akcent. Odpowiedzial mi ze mial wylew. Usmiechnalem sie pod nosem, spakowalem mu zalupy w siatke i powiedzialem: zabieraj te szpargaly i rwij stad.
A wy jakos wspieracie ukraincow?
#ukraina #wojna
WaldemarBidula - Pracuje jako ekspedient w sklepie, od kiedy zaczela sie wojna duzo p...

źródło: comment_1663264411KzsHLu86OtHja49GZAh8JQ.jpg

Pobierz
  • 9