Wpis z mikrobloga

#perfumy

Hej. Ostatnio nakupowalem trochę perfum i trochę mam też w planach kupić ale nie mam kiedy nawet dać posta na wykop. Duży ruch na tagu sprawia też, że ciekawe posty rozbiórkowe giną wśród całej masy innych. Tworzę więc tag #rozbiorka54 jakby ktoś nie chciał aby coś go ominęło ode mnie.

Będzie raczej wszystko od niszy po mało znany mainstream typu jakiś Caron Le 3eme Homme czy inny Cadillac Coupe.

Dla atencji dam zdjęcie mojego półmetrowego kabana bo na wykopków to akurat lepiej działa niż kolejne zdjęcie randomowego szlaufa z google. Elo

#rozbiorka54
Pobierz
źródło: comment_1663256725cHiI5odRBlcW6ABoQSkiCY.jpg
  • 31
@Mywave: przy wyciskaniu, 130 kg na skosie dodatnim. Ale przed tym miałem miesiąc rehabilitacji i pół roku bez praktycznie żadnego wyciskania bo strazsnie bolał mnie lewy łokieć, który naderwałem przy... wyciskaniu sztangi na barki. Postanowiłem wrócić z cięzarami i jakoś 3 tyg po feralnej rehabilitacji poszło :) myślałem, że mi się ręka łamie bo słyszałem doslownie jak rwą mi się ściegna.
Teraz robie tylko 2 ćwiczenia na triceps,plus nie jestem w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dr_love: eh, ja zacząłem się w grubą niche pakować, także ja co najwyżej będę dziwnie pachniał xd,rok temu zszedłem nisko i tak trzymam podobny lvl fatu. Przynajmniej wyglądam jak sickkunt.
@Mywave: dobra usuwam tego posta bo jeszcze sobie ktoś krzywdę zrobi naśladując moje dawki koksu i styl życia yolo jak zapijanie tabletek anapolonu na czczo browarem w niedzielne poranki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sobotę daję posta rozbiórkowego