Wpis z mikrobloga

Rozowy pasek 28 lvl here
Moje sukcesy życiowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
- magister z guwno kierunku
- angielski na A1
- niemiecki na A2
- pełno guwno wiedzy w głowie po szkole i studbaza
- pełno zmarnowanego czasu na studbaza np teraz nauka do sesji zajęła mi miesiąc a i tak mnie wyj3bali ( )
- z nie guwno studiów mnie wyj3bali
- brak znajomości po podbaza bo chodziłam di ultra pato podbazy
-brak doświadczeń z licbazy bo, elitarne i był wyścig szczurów o g7wno
- prawo jazdy
I tak to się żyje
Bycie człowiekiem sukcesu to moje drugie imię ( ͡ ͜ʖ ͡) daje tag #przegryw i czekam na komentarze o atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 49
@szynszyla2018: nie wiem kto to Karny, pewnie jakaś dziewczyna z osiedla co jej zazdrościsz że wydała na świat potomka i mimo patologii to stara się wypełniać swój obowiązek jako kobieta a Ty to co najwyżej masz urojenia jakieś a nie #przegryw, papa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@choochoomotherfucker: beciak jest idealnym rozwiązaniem, można wykorzystać finansowo, owijać wokół palca, zrobić emocjonalnego tampona, traktować jak szmatę, wołać na każde zawołanie, no po prostu idealny na każdą okazje i nigdy nie zazdrości czadowi który posuwa ją gdy ten może tylko o tym marzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zachodni: kierują się głównie tym, bo są niezbyt rozumni. Przez takich leniwych pseudoprzegrywów co im się umyć nie chce, cierpią prawdziwe przegrywy. Wysrywy tych leniwych zamydlają obraz, i robią z przegrywów grupę której nawet ciężko współczuć.
@szynszyla2018: Różowy pasek 29 lvl
- mgr inż budownictwa
- angielski C1
- umiem się przedstawić po niemiecku
- pełno guwno wiedzy w głowie po szkole i studbaza
- pełno zmarnowanego czasu na studbaza bo nie pracuje w zawodzie
- nie guwno studia ukończone ale patrz punkt wyżej
- znikoma ilość znajomych bo nie umiem pielęgnować relacji
- prawo jazdy

Jestem gdzieś w połowie stawki pomiędzy #wygryw a #przegryw