Wpis z mikrobloga

Ręce mi opadają jak czytam te komentarze na wykopie odnośnie wczorajszego wjazdu ferrariego. Połączcie sobie wszystkie kropki.
1.Kto bardzo pomógł wypromować pierwszą edycję High League ? Podpowiadam, że ferrari, filmik z erykiem wykładziną miał więcej wyświetleń niż wszystkie wszystkie spoty promujące galę łącznie. ( 1,6 mln wyświetleń).

2.U kogo na wywiadzie miała miejsce akcja z erykiem wykładziną i ferrarim? U Najlepszej polskiej dziennikarki. A wczoraj?

3.Co najlepiej może wypromować galą kilka dni przed nią? Kontrowersje. ( i np jak w 1 edycji ackja z erykiem wyładzioną)

4. Czemu Najlepsza Polska dziennikarka robiła w dniu wczorajszym wywiady z wyłącznie z zawodnikami albo popularnymi influ i Sadkiem, który nie jest praktycznie znany i ma zerowe zasięgi? Dziwne nie?

Dla wszystkich co nie skojarzyli faktów po co ta cała sytuacja. Istnieje taki coś jak promocja gali, która jest za kilka dni. Połącznie kilka kropek. Dymiące karły, dymiący macias, josep podczas konferencji, nikt nie widzi ze to wszystko z góry zaplanowane? ;D
A do ludzi co myślą ze ferrari będzie miał jakieś problemy to idąc tym tokiem myślenia należy pozamykać prawie połowę obsady m jak miłość, Złotopolskich a nawet Ojca Mateusza, ferrari = aktor, =sadek to z pewnością o wszystkim wiedział i na wszystko się zgodził na podstawie umowy promującej. Ruszcie głową.
#famemma
kaszamistrz - Ręce mi opadają jak czytam te komentarze na wykopie odnośnie wczorajsze...

źródło: comment_16632347770gfK8jzlt9BgG2LiFKana7.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kaszamistrz: No dla mnie to też wali ściemą na kilometr. Jakiś noname akurat udziela wywiadu, dostaje w mordę i jak tylko się podnosi to pierwsze o czym mówi, to że spoko, w sumie zasłużył, a tak w ogóle to sprawdźcie mojego instagrama jeśli chcecie wiedzieć o co chodzi i jak coś to nie mówię nie na walkę z Ferrarim w przyszłości xDDD Nie jest to normalna reakcja typa, który właśnie dostał
  • Odpowiedz
@edenmar: high league ma umowy sponsorskie i odpowiednie cele jakie musza spełnić aby umowa została zrealizowana. Liczą się również wyświetlenia, ustawa 100% od a do z, wszystko było zaplanowane.
  • Odpowiedz
@lysyvincent: jeśli to aktorstwo to nie( obaj mają zapewne umowy w przedmiocie promocji gali, 99,9 %) jeśli sytuacja realna to tutaj wchodzi już prawo karne w grę, ale za dużo rzeczy wskazuje na fakt, że to tylko ukartowana akcja.
  • Odpowiedz
@PanDoniczka: nie wiem czy Ty tak na serio i tego nie widzisz. Freak fighyt przeradzają się w seriale, duża cześć zawodników czy to znanych z fame mma czy to innych federacji po zakończeniu umów poufności głośno mówi, że w większości przypadków konflikty są ustawione. Pooglądaj sobie wywiady po wczorajszej konferencji i zobacz kto do czego sie przyznaje odnośnie sztucznych dymów. Wczoraj na konferencji aż biła w oczy sztuczność...Pozdrawiam.
  • Odpowiedz