Wpis z mikrobloga

#opole #nieruchomosci

Gdzieś czytałem, że w Opolu ceny wzrosły o 45% w dość krótkim czasie niektórzy deweloperzy chcą już ponad 10k za metr.
Wioska 127k (Ludność (stan w dniu 31 XII 2021)).
Nowa inwestycja 8750 zł metr 25.07.2022
08.09.2022 dostaje e-mail anon może chcesz do -700zł metr rabatu? XD
Z tego co wiem to mieszkania słabo się sprzedają (w tej inwestycji) a jest to jeden z lepszych (jeśli chodzi o jakość wykonania) deweloperu w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Marvel7 - #opole #nieruchomosci 

Gdzieś czytałem, że w Opolu ceny wzrosły o 45% w ...
źródło: comment_1663232974pTl4AfVgAHrpTQ5llpvxz5.jpg
  • 21
@Marvel7: u mnie jak brałem to do wyboru było w sumie chyba tylko dwóch. No przynajmniej ja u dwóch byłem. Własnie Atlantis za 5600 i Rembud w tych wielkich dwoch blokach po 5000. Ja to nie wiem kto teraz te mieszkania tutaj kupuje. Jeszcze biorąc pod uwagę lokalizację to nie dałbym więcej niż 6500. Więcej to można myśleć jakby mieli mieszkania w ścisłym centrum, a nie że wyskoczysz na miasto i
@Marvel7: znaczy inaczej :D jeśli pracujesz na miejscu to tak. Ceny są przesadzone jak na pieniądze zarabiane w Opolu. Ale jak pracujesz zdalnie jak np ja, to Opole jest świetne do życia, mogłoby być więcej różnorodnych knajp z jedzeniem ale nie można mieć wszystkiego :D
@Nizkii poczekaj jeszcze z 2 lata znajomy kupił w tym roku 65m 3 pokoje stary blok do remontu za 300k także czasami można coś urwać w spoko cenie. Tyle że ja za 4k kupowałem w nowym bloku lata temu xD
@Marvel7: Opole to jedno z najlepszych miast do życia w przedziale 100-200k więc nie dziwie się cenom, sam pewnie w takim mieście (może Opole) będę kupować swoje mieszkanie.

Dusze się i wymiotuje molochami, które sprzedaje się jako fantastyczne miasta. Wrocław czy Kraków mnie obrzydzają, ale np. w Olsztynie czy Toruniu czuje się już bardzo dobrze. I takich ludzi jak ja są tysiące ;)
@Marvel7 60m około. Ty mówisz o nowym bloku chyba, a ja szukam rynek wtórny. Po remoncie to źle powiedziane. Chce po prostu zadbane mieszkanie, gdzie remont był max do 10 lat robiony