Wpis z mikrobloga

Linkin Park to tak średnio metal :P


@hellgihad: Zależy w jakim okresie. Niektóre ich dema czy B-side'y wydawane na płytach dla członków fanklubu były cięższe niż to co wychodziło na płytach studyjnych. Tutaj demo z 2008 roku. Nie brzmi to jak typowy Linkin Park:
@kontodlabeki: Ja majac 10 lat zaczynałem od Limp Bizkit, Linkin Parka potem wszedł Slipknot, Metallica no i co najważniejsze HammerFall tak się wkręciłem w Power Metal że głównie go słucham mimo że 30+ na karku :D

Do dzisiaj miło wspominam kostkę, glany, bojówki (ahh ta ilość kieszeni :D) czy długie włosy. Jak sobie myślę o sobie to nadal widzę się z dłumi kudłami mimo że je ściąłem kilka lat temu :P
Pobierz
źródło: comment_1663237132C37n45XzAo0o3CzlmVooPm.jpg
@Gnojokok: fajne, zwłaszcza że LP przez długi czas miało strasznie płaską warstwę instrumentalną. Jak po latach wracam do Meteory czy Hybrid Theory to tam w sumie dominuje elektronika i jakieś miałkie gitarki, trochę dziwnie tego słuchać po latach.
Wiekszosc metalowcow/rockowców, zaraz by się o to przysrało, bo to ograniczone dzieci ¯_(ツ)_/¯

jesli słuchasz tylko metalu/rocka, to nie mam dla ciebie dobrych wiadomości :p

tez często męcze kilka płyt Kampfar czy Tsjuder, ale ostatnio nawet załączyłem sobie Britnej Spirs ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TheGreenBastard: ale ignoranckie #!$%@?, bo "rock/metal" to 5 zespołów na krzyż i jak ktoś się porusza głównie w tych gatunkach to jest ograniczonym