Wpis z mikrobloga

@Cinkito część z tych gier posiadacze ps4 ogrywali na ps4 bo wyszły jak jeszcze ps5 nie istniało. Nie każdy też lubi każdy gatunek.

Dla mnie przykładowo tylko Horizon Ratchet i GOW jest przekonujący ale dwie z tego są też na ps4 więc to jedynie kwestia lepszej jakości tych gier.

Tylko jak się zobaczy porównania graficzne to wersja ps4 wcale nie odbiega bardzo.

@antb47 Także to już każdy sam sobie musi odpowiedzieć jaką
@Medonix: wszystkie 3 były na PS4. Ratchet to nawet za darmo. Ciągle jeszcze mam kilka gier na Ps4 kupionych w promocjach przez lata. Obecnie zacząłem Dark Souls 3.
@antb47: powiem Ci tak. Mam ps4 switcha i xbox series x. Ograłem mocno switcha, na xboxa nie mam zajawy bo gierki są „pctowe”. Myślałem nad zamianą na ps5, trochę chyba bardziej moje klimaty jednak, ale po ps4 chciałem co innego i to był chyba błąd. Do meritum, pare dni temu z ebaya przyszło do mnie new nintendo 3ds xl - no i panie to jest to :D polecam zamast tych nowych
@antb47 ale tu chodzi o tego nowego ratcheta, zapomniałem podtytułu ale jest tylko na ps5, zresztą przy horizonie i GOW to też chodzi mi o drugie części bo pierwsze to już ograne były kilka lat temu.
wszystkie 3 były na PS4. Ratchet to nawet za darmo.


@antb47: nie były, bo chodzi o Ratcheta Rift Apart. Można do tego jeszcze Gran Turismo 7 dorzucić jak ktoś auta lubi, Elden Ring, Sackboy, Miles Morales, nawet w Cyberpunka 2077 o wiele lepiej grać na PS5. Przesiadka PS4 Pro -> PS5 jest warta swojej ceny.

część z tych gier posiadacze ps4 ogrywali na ps4 bo wyszły jak jeszcze ps5 nie istniało.
@antb47: imho jeżeli pytasz to nie. Na kompie jest tak, że są ludzie którzy w końcu upgrade'ują bo chcą sobie pograć w grę XYZ. Podobnei jest z konsolami i exclusive'ami - jeżeli sam nie masz na oku gier, w które chciałbyś zagrać to najwyraźniej nowy sprzęt nie jest Ci potrzebny.