Wpis z mikrobloga

Wszyscy płaczecie że mu za*ebał na pape - prawda taka że chłopina doskonale wie że mu się należało co mu się wymksnęło zaraz po KO - wcale mi go nie żal za niewinność nie dostał - po to się ogląda Freak Fighty - oczekujecie fairplay walk, kulturalnych rozmów to poszukajcie sobie jakieś gali boksu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze chwila i pójdziecie grupowo zrobić mu gałe na pocieszenie
#famemma
Reinspired - Wszyscy płaczecie że mu za*ebał na pape - prawda taka że chłopina doskon...

źródło: comment_1663187019GQDPS35w0vbKxZgao7pfW0.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gracjan-rozenek: no widzisz gracjanek jesteś taki sam jak ten Sadek, ten sam układ czaszki - nie docierają do Ciebie fakty, kłócisz się z rzeczywistością i na nią się obrażasz kiedy sam zachowujesz się jak frajer bez honoru :)
  • Odpowiedz
masz ten sam kompleks co pozostali - dostać w ryj za obrażanie rodziny


@Reinspired: stary to nie ja cenzuruje samego siebie więc nie pisz o kompleksach. Takie mam pytanie. Biłeś się w ogóle kiedyś? Nie mówię tu o szarpance w podstawówce. Dałes w ryj i sam dostałeś w ryj? Tak żeby poczuć krew w ustach?
  • Odpowiedz
@Reinspired: i to p---------e, że dostał z partyzanta. Nie wiem co powiedział Ferrariemu wcześniej, ale jakby do mnie wyleciał z jakimś tekstem o bliskich, nie miałoby znaczenia z partyzanta czy nie.
  • Odpowiedz
@Reinspired: takie wejście z partyzanta to jak przychodzenie ze sprzętem na ustawkę... zero honoru, ale czego się spodziewać co polskich śmieciach

a to, że mu coś na rodzinę wjeżdżał to jest solówka, a nie takie coś. Nie wiem co typ gadał na rodzinkę, ale patrząc na tą p---------ć to mógł mieć rację xD
  • Odpowiedz