Wpis z mikrobloga

Po ostatnich zawirowaniach w naszym życiu postanowiliśmy polecieć z żoną na all inclusive do Turcji, żeby wygrzać się przy plaży, poleniuchować i zmieścić się w budżecie 5000 zł za sam hotel i przelot. Ostatni raz na wakacjach byliśmy w 2019 roku z TUI i wszystko było ok. Teraz jak wchodzę na wakacje.pl to jest sporo ofert do 2,5k od osoby, ale jak wchodzę w opinie to większość jest tragiczna. Mam w związku z tym kilka pytań do ludzi, którzy odwiedzili ostatnio Turcję:

1. Czy te opinie pokrywają się z rzeczywistością i faktycznie w większości tureckich hoteli syf, robale, kolejki na stołówce i słabe drinki? Za 2,5 nie wymagam Bóg wie czego, ale chciałbym mieć czysto w pokoju i nie spieszyć się na śniadanie, żeby cokolwiek zostało.
2. Czy w barach serwują drinki czy tylko piwo i wódka?
3. Czy w strefie bezcłowej dalej są tak atrakcyjne ceny na alkohol jak te 3 lata temu?
4. Dużo ruskich?
5. Jakie polecacie biuro podróży?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

#wakacje #wakacjepl #allinclusive #turcja #biuropodrozy
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudzio97: ogólnie ceny na podróże na all #!$%@?ło
W zeszłym roku miałem zajebisty hotel w Egipcie z zejściem do basenu za 7 z żoną, w tym roku Turcja i brak zejscia do basenu za 9 ¯\_(ツ)_/¯
Będę za półtora tygodnia, mogę dać Ci znać.

Ja w sumie zdecydowałem się na Coral, ale jak chcesz jakość to musisz podnieść budżet albo wybrać bardzo lasta w Egipcie
@dudzio97: byłem 2 tygodnie temu w hotelu niedaleko Bodrum, płaciliśmy 3k od osoby za allinclusive. Hotel 3 gwiazdki, w pokojach mogłoby być czyściej, jedzenie dobre, ale wybór nie za duży, w barze głównie piwo / wino, cola, sprite itp., ale słaby wybór drinków.
Ruskich praktycznie nie spotkaliśmy, ale z tego co wiem w Turcji Egejskiej jest ich mniej, niż w na Riwierze Tureckiej.
W strefie bezcłowej ceny są różne, wina były
Nie wiem z jakiego lotniska chciałbyś lecieć ale jeśli masz blisko do któregoś z niemieckich to polecam szukać na check24.DE lub ab-in-den-urlaub.DE. Nam wyszło 1400€ za dwie osoby ultra all inclusive 10 dni, hotel 5*. Ludzie z Polski ktorych tu poznaliśmy za te sama ilość dni z polskim biurem zapłacili ponad 4 tys zł więcej