Wpis z mikrobloga

W związku z nowym taryfikatorem przypominam że można sparować aplikację Yanosik by sama włączała i wyłączała się z urządzeniem Bt - np radiem samochodowym. Ot wsiadamy do auta rzucamy telefon na swoje miejsce a Yanosika nie trzeba ręcznie włączać by nas ostrzegał. Im więcej osób z niego będize korzystać tym mniej nas wydoją :)
#motoryzacja #samochody #yanosik
Pobierz Niebadzlosiem - W związku z nowym taryfikatorem przypominam że można sparować aplikac...
źródło: comment_16631596964sqygExG3zYBgCXeeDksHF.jpg
  • 28
@ulsterboy: Jestem za przepisową jazdą ale z rozumem. Droga oddana do użytku to tego samego dnia powinny zniknąć znaki ograniczające prędkość. Jak jest jakieś pozornie z dupy ograniczenie powinna być notka dlaczego tak jest. Policja nie powinna stać w krzakach i łapać by podreperować budżet.
Jestem za wprowadzneniem "żołtej kartki" ot łapie CIę policja za jakieś wykroczenie np 115 w terenie nie zabudowanym. Dostajesz pierw wytlumaczenie dlaczego to jest niebezpieczne następnie
Pobierz Niebadzlosiem - @ulsterboy: Jestem za przepisową jazdą ale z rozumem. Droga oddana do...
źródło: comment_1663160241EwNCzbwVVc1enFBiejawDF.jpg
@TheGreenBastard: No tutaj przyznam w większości rację jak ktoś przez miasto pruje ponad 50 to jest debilem.
No chyba że wstawią tam 2 pasmowe drogi z pasem zieleni to no 70/90 należała by się jak psu buda :P Przejście podziemne dla pieszych a auta niech suną kilkupasmówkami. Jednak jak jest "miasto" bez takich udziwnień ot wszędzie zapchane pasy/2 pasy w jedną stronę to 50 którą warto kontrolować. Patologia drogówki jest poza
@ulsterboy: Nieno, nie oszukujmy się. Jak jedziesz zwłaszcza w nowe miejsce to możesz po prostu nie zauważyć idiotycznego ograniczenia na prostej drodze albo "terenu zabudowanego" i tam właśnie lubią stać psy, bo jest najlatwiej wyrobić normę. Nie ma znaczenia jak jeździsz na co dzień.

Ja jestem spokojnym kierowca, mimo raczej mocnych pojazdów które posiadam, a z rok temu dostałem mandat bo nie miałem yanosika włączonego.

Wyglądało to tak:
- Dzień dobry,