Wpis z mikrobloga

Czy 11cm penis w stanie wzwodu to dużo koliedzy?
Bo nie wiem czy będę mógł zadowolić dziś dziewczynę (mamy pierwszą randkę, bardzo się stresuję)
Wydaje mi się, że to całkiem duży sprzęt ale chciałem zapytać Was co myślicie...
Ktoś tutaj też ma tak pokaźnych rozmiarów buzdygana?
Wiadomo, że nie jest to machonowe dłuto nadczłowieka afrykańskiego ale zawsze słysze, że nie rozmiar a oddanie i umiejętności. To co dam dziś radę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill #dickpill #dickmogg #p0lka #zwiazki #seks
  • 17
  • Odpowiedz
Jak wrócę z kołchozu to chcę zjeść kebsa i wypić dwa piwa na odwagę, to nasza pierwsza randka taka, że dziewczyna przyjdzie do mojego pokoju, który wynajmuję. Prasować jakąś koszulę? Powienienm wręczyć jej kwiaty lub kupić czekoladki? Bardzo się stresuję. Prezerwatywę założyć jedną czy dwie? Na razie mam jedną, od rana założyłem, żeby potem nie dać ciała przy dziewczynie... Ale tylko jedną, to jak - dwie czy jedna? Ehhh już sam nie
  • Odpowiedz
Czy 11cm penis w stanie wzwodu to dużo koliedzy?

Bo nie wiem czy będę mógł zadowolić dziś dziewczynę (mamy pierwszą randkę, bardzo się stresuję)


@ribentropmolotov: Jeśli to nie Ty ruchasz tylko ona będzie Ci wpychać końskiego dildosa to tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ribentropmolotov: moja ex zdradziła mnie z facetem który miał około 11cm w zawodzie. Znaczy zaczęła zdradzać bo w trakcie seksu stwierdziła że nic nie czuję i uciekła. Po tym wszystkim miała 4 próby samobójcze i traumę przez 2 lata i chodzila do psychiatry po psychotropy. Jaki z tego wniosek. Jak chcesz dla niej dobrze to nawet nie wyskakuj z takim prąciem.... Niestety taka jest brutalna prawda. Minimalny penis żeby zacząć coś
  • Odpowiedz