Wpis z mikrobloga

@agahej: Nie no ten sam. Już w pierwszym tygodniu widać było jak chętnie z Hanką się nakręcały po jakiś tam słowach Grześka o Monice. Potem wierciła dziurę w brzuchu tej nowej zeby Wiki pomóc. Słusznie uznała, że Miki to największy gracz, bo swój swojego pozna. Ona jest wybuchowa i tym sie różni. Teatralne przeprosiny. Wymieniać dalej? , Taka szczera, a nie mówi nic, że nie była w związku z dziewczyną. Gra
@Vasteras: kiedy szahira wiercila w brzuchu dziurę na temat Wiktorii? Z tego co pamiętam, to obawiała się o stratę Piotra, więc w jaki sposób namawiała nową, żeby wike ocalić? Dla mnie w relacjach z uczestnikami jest szczera, Hani od razu powiedziała co jej lezy na sercu jak weszła nowa. Do tego przyznała się w basenie, że źle zrobiła w stosunku do wentyla i z dziewczyn , to jedna z niewielu osób
@comiszkodzi: Shakira zwodzila w celu zapewnienia sobie spokoju dwoch facetow. Obiecanki na paluszek. Jak to nazwac spryt taktyka czy nieszczerosc? Nowa nakrecala na Grzeska zdajac sobie sprawe ze jesli nie dostanie imunitetu to w ten sposob pomoze Wiktorii a jesli dostanie to i tak zamiecione bo Piotrek czy grzegorz moga latwo wybrac nowa w nastepnym tygodniu. Przeciez te ruchy mialy przegadane z Wiki i to nawet puszczali na live. Byly tu
@Vasteras: przecież to grzesiek wyskakiwał na początku wszędzie z paktami na paluszek, a szahira tylko do Piotrka. Mam wrażenie, że non stop wymieniasz te same sytuacje, a miała być wymiana kolejnych argumentów. Znowu o tym, że hanka z szahira się nakręciły na początku i, ze chciała zatrzymać koleżanke w programie XD To, że tutaj były dyskusje na temat jej orientacji nie mają nic do rzeczy, a propos jej nieszczerości XD bo
@comiszkodzi: w punkt
@podbrodek: a niby czemu miała mówić że była w związku z kobietą,co komu do tego?
i skąd ty wiesz że tak było ?za materac u niej robisz ?
podaj konkrety gościu skoro jesteś aż tak ,,do bólu szczery'' i znasz się na ludziach,
ja też na ludkach się znam i widzę że ewidentnie ziajesz jadem w kierunku Szahiry, co ona Ci zrobiła ?( ͡° ͜ʖ
@comiszkodzi: Wyjaśniam w odpowiedzi na to co piszesz wątki, które wymagają wyjaśnienia plus jeszcze dodaje nowe. Nic nie poradze jak dla Ciebie to wymieszanie. Dla mie wymieszaniem jest to co robisz. Wmawianie, że to nie Shakira zawarła z dwoma facetami pakty. Zawarła na paluszki i na gębę i przepraszała robiąc szopkę dopiero jak pożałowła badź przemyślała, że opłaci jej się taka zagrywka. To koronny dowód jej nieszczerości. Widze ze nie zrozumiałas,
@Vasteras: byli tu już ludzie różnego pokroju, Ci co mieli dziewczyne będąc w programie, chłopa, stalkerzy nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)a może jest biseksualna, nie wiesz tego, ja sobie mogę napisać wiele o uczestnikach i nie muai to być w 100 procentach prawda. ja nie widzę żadnych twoich wyjaśnień, tylko ciągnięcie wątku paluszków i obrony wiktorii(ʘʘ) śmieszne Twoje tłumaczenia są
@Vasteras: Bo widzisz tylko to co chcesz widzieć. I nic więcej. Grochem o ścianę. Pakty z dwoma facetami. Szczera według Ciebie? I jeszcze piszesz jakby coś ci trzeba było wyjaśniać. Dziwaczna i nielogiczna ta Twoja obrona Shakira.
@podbrodek: Wczoraj na Pandorze Hanka motała się z pocałunku z Angeliką, durnie wciskając, że z każdą nową koleżanką się całuje. A Shakira: i ja o tym nie wiem. To nawet wyszło komicznie.