Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć siłę, żeby się wynieść od rodziców, zmienić pracę, zacząć żyć. Chciałbym przestać się wszystkiego bać, przestać się denerwować, zacząć normalnie sypiać. Bo czasami to aż mam jakieś kołatania w sercu od tego wszystkiego. Każdego ranka siedzę w pracy niewyspany, zestresowany, zirytowany beznadziejnością pracy i zwracaniem mi uwagi na rzeczy które i tak nic nie znaczą, #!$%@?ą sytuacją w domu. To się ciągnie już sam nie wiem ile lat i nie wiem, jak długo to jeszcze będzie trwało ()
#przegrywpo30tce #depresja #samotnosc #przegryw
  • 17
@dizzy126 nie sądzę że kłamiesz, chyba że głównie siebie i sobie racjonalizujesz brak zmian w swoim życiu. Może takie użalanie się na wykopie daje ci poczucie wartości może sprawia że czujesz się zauważony. Nie wiem, ale na pewno 2 wpisy dałeś które są totalnie niespójne ze sobą. Jak wiem co zmienić to czemu czekać? A żeby się żalić na tagi przegryw etc. Po co tak zrobić? Bo mam z tego korzyści. No
@dizzy126 ty na serio? W jednym wpisie piszesz że nie masz sił na życie i jesteś w ciągłym napięciu. W drugim że nie znam się bo nie miałem depresji. W trzecim już że w sumie to sobie poradzisz bo wiesz jak tylko ci się nie chce robić tego szybko.

Chyba ty nieźle kręcisz