Wpis z mikrobloga

Gdzie polscy "eksperci", którzy twierdzili, że Lewandowski strzeli Bayernowi hat-tricka? XDDDDD Oczywiście nie mówię tego, żeby dopiec Lewemu, bo dzisiaj grał nieźle i swoją ogromną wartość udowodnił wiele, wiele razy. Dla mnie to wzór piłkarza. Natomiast twierdzenia polskich "ekspertów" po meczu z Victorią Pilzno, że Lewy zrobi to samo z Bayernem obijało się o śmieszność i wiadomo było, że takie brednie głoszą osoby oglądające mecze przy piwku od święta. Także ten, co powiecie teraz? BTW, tak samo wyśmiewałbym, gdyby ktoś mówił, że nie wiem Sane walnie hat-tricka przeciw Barcelonie.

#bayernmonachium #lewandowski #fcbarcelona
  • 7
  • Odpowiedz
dzisiaj grał nieźle i swoją ogromną wartość udowodnił wiele, wiele razy.


@Lambo994: no akurat dzisiaj Lewy nie miał dziś zbyt udanego wieczoru. W kluczowych momentach mógł zachować się lepiej.
  • Odpowiedz
@apaczacz: Nie mówię o dziennikarzach sportowych tylko ekspertach z wykopu i facebooka. Takich wpisów było mnóstwo, że rozjedzie Bayern. Założę się, że teraz hejtują Lewego i Barcę, bo to są generalnie barany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jakisnick4: Ja osobiście lubię Barcelonę, ale cieszy mnie, że po tym meczu odpuli się dużo "fanatycznych sezonowców" kibicujących do pierwszej porażki i wrócą do wpier... kartofli w piwnicy xD Naturalne jest to, że jak bardzo znany polski pilkarz idzie do jakiegoś klubu, to zwiększa się liczba kibiców tego klubu w PL. Natomiast raziło w oczy, gdy ludzie, którzy 3 miesiące temu z graczy Barcelony potrafiliby wymienić co najwyżej Messiego, po
  • Odpowiedz