Wpis z mikrobloga

jeśli macie pretensje do #inpostu za długie dostawy into #paczkomaty to przestańcie psioczyć
#orlenpaczka to większy rak niż działający jak gunwo #olx xD

ichniejsi #!$%@? to nie tylko w przestrzeni podróżują ale i w czasie xDD

Z niekłamaną fascynacją obserwuję czy z wrocławia zakręci jeszcz w tym tygodniu kółko do poznania xDDD


-10/10, gorąco nie polecam cebulić 3pln w promo na dupixie
Pobierz
źródło: comment_1663100932MOFXtXjrl6cQNWoIPLeiXo.jpg
  • 11
@Dibhala: Ja tez czekam na paczkę w tym samym terminie. Chłop na olx zapłaciłby kilka zeta więcej za paczkomat niż te gownopaczka i miałby w najlepszym wypadku w sobotę albo w poniedziałek. A tutaj zaraz czwartek i dalej czekam xD
@Bonkojad: wyjechała ponownie z breslau o 11:00, zobaczymy czy za drugim razem uda się przewieźć 100km do celu xD

nigdy wincyj żadnej orlen sraczki w promocji

jeszcze taka wisienka na torcie, bo spróbowałem zainstalować tę ich gównoapkę i zobaczyć czy coś więcej pokaże

nawet się nie uruchomiła, bo wykrywa rzekomo zrootowane urządzenie xD
żadna apka bankowa a tym bardziej inpost nie pyskował a ta orlapka to bardziej zabezpieczona niż portfele btc
@vulcanitu: w mojej wichurze to nawet 2 paczkomaty stoją +1 punkt odbioru
to druga paka jaka idzie do mnie przez orlen. Tylko przez to że sprzedający dodał ten szajs do ogłoszenia zamiast inpostu.
Choć potwierdzam, że pierwsza jaką w życiu dostałem ze 2 tyg. temu też szła 2 dni - właśnie z wintydża. Jeszcze jedna została dzisiaj nadana do mnie. Ta przeważy losy tej usługi, choć na razie zero minus (