Wpis z mikrobloga

ułamek obecności twojej wyjątkowej osobowości w życiu, ma unoszący się w powietrzu słodki, wzerajacy się w skórę posmak przenikajacego przeze mnie szczęścia - bo obdarzyłas je swoją obecnością, a nikt tak delikatnej i zniewalającej istoty nie powinien pozostawić samotnej, głuchej na wlasne słowa, wiec zrobię wszystko żeby zamknąć Cię w nienaruszonym obiekcie mojej chorej głowy, jak wieczny pył zatrzymać w pamięci, i możesz tonąć i czuć strach, możesz milczeć i możesz stać, ja chce tylko konserwowac Cię w swoich myślach, chce marzyć i wiedzieć, że nikt Cię przed moim wspomnieniem o Tobie już więcej nie naruszy.
pochłaniaj mój nic nie warty czas swoim złotem, atakuj mnie gdy zwatpie i odłożę Cię w ciemne, oddalone zakątki mojego umysłu, uciskaj me myśli i wypełniaj obrazem Twojej osoby, nie potrafię opisać piękna w istocie o tak kruchym ksztalcie, ktorej uchronić nie mogę, dlatego w myślach Cię bede chować i przemycać do każdego kolejnego brzydkiego jak ten swiat dnia, ale cząstka Ciebie jeśli nigdy nie wygaśnie, to moja dusza nigdy nie umrze, a wiecznie będzie podróżować myślami po zakątkach mózgu, które są już wspomnieniem Ciebie.

You love me

#wiersz #poezja #tworczoscwlasna