Wpis z mikrobloga

Ej serio, ten canalplus to jakis szrot. Zaplacilem, zeby sie nie uzerac z ogladanie przerywanych transmisji na pirackich serwisach i co? :D Bede teraz ogladal przerywany mecz za ktory zaplacilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze mialem leb do ineresow.
Strasznie mnie to drazni, w sumie kij z ta cala reszta programow ktora tam maja, ja chce ogladac sport. To nie moze byc za prosto, taki pakiet podstawowy, taki dodatek, takie cos, a na koncu nie mozesz nawet wejsc na swoje konto, zeby sprawdzic czy jednak cos zle kupiles, czy canalplus nie ogarnia. Od 45 minut probuje sie dostac na "moje konto", ale zeby nie bylo- mam to od miesiaca i za kazdym razem jest taka padaka, tylko teraz jeszcze bardziej widoczna
#canalplus #zalesie
  • 3
@fejkowekonto7: ja #!$%@? kupiłem HBO Max, żeby nie pobierać z torrentów House of Dragon. 30 zł tylko, więc żaden majątek. Koniec końców i tak #!$%@? pobieram z torrenta, bo na torrentach 2160p UHD, a na streamingu #!$%@? nawet 1080p nie chce mi puścić, tylko jakieś bieda 720p, mimo, że #!$%@? siedzę na gigabicie po kablu i na speedtestach twardo prawie 1000 mbps łapie XDDD

Niby taki odcinek w 4K pobiera się
@Fatalbazooka: w przeglądarce na komputerze - próbowałem Edge, Firefox i Chrome.
Mam monitor 1440p, a reszta PC też niczego sobie jeśli by na tej podstawie mieli oceniać - i7 8700k, RTX3080, 32 GB ramu, więc dekodowanie 4K nie jest problemem na moim sprzęcie.

Żadnych spadków prędkości pobierania nie mam, praktycznie zawsze jak robię speedtest o różnych porach to jest 900+ mbps...