Wpis z mikrobloga

@Imnotokej: kanał istnieje, powrócił z nową serią ale starych filmów już nie ma, według tego co wiem i napisał twórca kanału.
Chezjusz w pewnym momencie przez hejt/przeróbki (te takie zbyt mocne) zrobił sobie mega przerwę, powrócił ale nie jestem pewny czy kilka miesięcy temu nie pisał że już bez kamerki itd. przez te przeróbki.
Więc starą serie póki co można tylko tu znaleźć
@Imnotokej: Z jednej strony tak z drugiej strony dobrze że odpoczął, szkoda bo nowa seria potwierdza to że raczej już Chezjusz bez kamerki. Dobrze że istnieje chociaż ten kanał, dzięki niemu filmiki stare z cs 1.6 odnalazłem które nie ma u oryginalnego twórcy no i można starą serię chezjusza powspominać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanWaskiGosc630: Chezjusz zrobił wpis na YT na ten temat (zakładka społeczności)
Szkoda, że za to wszystko jest winny Jaczup - dzieciak, który był właścicielem serwera na Discordzie, stałe udający że "wszystko jest okej" mimo niesprawnej moderacji (głównie znajomych) i ogromnego hejtu. Parę tygodni temu oddał innemu dzieciakowi właściciela, ta osoba go stamtąd zbanowała, ale zbanowała także jego znajomych/moderatorów XD
no i ciekawe co z ich serwerem minecraft - ponoć miały być
@CinExPL: Niestety, takie czasy...zresztą teraz to dzieciaki (nie wszystkie ale są takie) że "poniżą" się i będą próbować kogoś #!$%@?ć nawet na dychę.

Nie tyle co szacun za robotę ale szacun za wytrwałość/determinację, jest osobą w naprawdę starszym wieku już a po mimo tego hejtu itd. postanowił wrócić w jakiś sposób, szkoda tylko że już nie wróci do tego tak jak kiedyś (czyt. twarz), bo jeśli dobrze pamiętam to gdy ogłaszał