Wpis z mikrobloga

@z1emniak: Ma do tego prawo :) Sam używam WP zamiennie z iOS. Artykuł dotyczył bardziej tego, że istnieje inny system, który nie tylko dorównuje ale i jest w wielu aspektach lepszy od iOS.
  • Odpowiedz
@z1emniak: wrocil do iosa bo za gleboko w ekosystemie apple siedzial jak sam napisal. Ja ip5s sie bawilem i za nic w swiecie nie zmienil bym mojej 920 na ip5s pozbawiając sie bezprzewodowego ladowania, dużo lepszego aparatu czy wiekszego ekranu oraz kafelkow które są sto razy lepsze niż ikonki.
  • Odpowiedz
@z1emniak: @krisip:

Wrócił m.in. z powodu, o którym pisałem również:

So, why did I get an iPhone 5S?


The reason is simple. It was a handful of apps (Instagram, VSCOcam, 1Password, Fantastical, Twitterific) that are nonexistent or poorly executed on Windows Phone. If these apps don’t matter to you, you could be perfectly happy with the 1020.

Ale zdania o iOS 7 nie zmienił ;)

OK, now let’s talk about
  • Odpowiedz
@krisip: @Rifle:

sam na codzień używam WP (ativ s) i iOS (ipad 3gen) i mimo wszystko ios>wp. nawet nie licząc aplikacji. rozumiem, że iOS ma 7 lat a WP 3(?), ale nikt nie stworzył bardziej spójnego ekosystemu niż apple.

a skoro #bojowkawindowsphone to podajcie mi aplikacje na WP jak Figure, iKaossilator, czy Junglator. (wiem, na Androida też jest bardzo mało aplikacji muzycznych ale Android to totalnie padaka ;))

i co
  • Odpowiedz