Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś strony dla pisarzy typu Wattpad? Gdzie są polskojęzyczne dzieła. Co prawda i tak tam będę publikował treści przez to, że to właśnie na tej stronie jest największa ilość odbiorców z tego typu witryn/aplikacji, ale niestety, każdy kto jest w temacie wie chyba jak wygląda społeczność na polskim Wattpadzie. A pisanie i publikowanie w j. angielskim nie jest niestety dla mnie, bo jeszcze nie władam angielskim perfekcyjnie, a jak coś mam wstawiać, to coś, co nie będzie wykłuwało oczu.

#literatura #pisarstwo #wattpad #ksiazki
  • 3
  • Odpowiedz
@j0shva: w sumie na każdej tego typu stronie z fanfikami/twórczością własną możesz tworzyć po polsku, a potem to już kwestia odpowiedniej reklamy. ao3 i ff.net też mają tagi dla języków innych niż angielski. Natomiast takiej natywnej strony dla j. polskiego nie znam i nie wiem, czy taka w polskim internecie istnieje. Kiedyś się publikowało fanfiki na blogach na onecie i blogspocie, a teraz to nie wiem, wypadłem z obiegu ( ͡
  • Odpowiedz
@cutecatboy: reklamować to jedno, ale jak widzę ruch przy polskich dziełach na tych stronach, to lipa jednak;/ czyli z takich większych i ciekawszych w Polsce to tylko Wattpad, nie liczę for literackich, tam ruch co prawda mniejszy, ale fajnie dostać krytykę, podpowiedzi co poprawić itp. od ludzi, którzy nie bazują na doświadczeniu z opowieści na Wattpadzie. W sumie to mi się wydaje, że to trochę nisza w Polsce, widziałem masę pytań
  • Odpowiedz
@j0shva: a co nie tak ze społecznością?
czytelnicy są przeróżni. Trzeba rozbujać opko reklamami, pomocą rodziny i przyjaciół (gwiazdki, komentarze), a potem algorytm będzie podsyłał właściwym czytelnikom.
  • Odpowiedz