Wpis z mikrobloga

Wracam z banicji. 15 lat jestem na wykopie, a ty mi dwa tygodnie bana dajesz?
Do koalicji lateksowej: zdarzyło mi się uczestniczyć w dwóch nagraniach dużych programów na publiczności. To co jest na nagrywkach, a co pokazują ostatecznie to dwie różne historie.
Rudzielec już przegrał, bo nie przyszedł do studia, a będzie to odebrane jako ucieczka ze względu na złe intencje.
Z chęcią zobaczę finałowy odcinek i miny krzywdzicieli w postaci dławka, kosno i zalewskiego. Wtedy to dopiero serduszko nie wytrzyma.
#kononowicz
#kononowicz
mexicofan - Wracam z banicji. 15 lat jestem na wykopie, a ty mi dwa tygodnie bana daj...

źródło: comment_1663074465MrlrQtof1BNOuopbosv0fb.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mexicofan: Jedyna nadzieja w tym, że po prostu koalicja anty lateksowa się zawiodła bo oczekiwali że będzie jechane tylko po dławku a tu była też konfrontacja z nimi. Zobaczymy jak to TVP zmontuje i jak ostatecznie wyjdzie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mag_Bobolski taki ekspert od mediów szczęsny powiniej wiedzieć, że produkcja jest miła jak coś chcą, ale potem nie ma żadnych sentymentów. Nie bez powodu powstała jakaś grupa ludzi, którzy chcieli pozywać Jaworowicz. Telewizja jest brutalna i prowadzi swoje własne interesy.
  • Odpowiedz