Wpis z mikrobloga

@DarnoQ: Osobiście mam po wielkich przejściach laserjet p4250n, i daje radę. Kupiona za 200zł z dwoma tonerami, przebiegu nie pamiętam ale coś blisko 100k. Jedyne czego wymagała po kupnie to puszczenia "czyszczenia"
@DarnoQ: ja zamieniłem swoją laserową ( bo tonery miały być tanie a okazało się, ze tak nie jest no i zamienniki brudziły robiły jakieś kreski na papierze) na atramentową gdzie 1 tusz kosztuje jakieś 2-3 zł i te 2-3 zł mi wystarcza na 1800-2500 stron.
@Boss86: Brother DCP-J105 jak sprawdziłem kupiłem ją dokładnie w 2017 roku za jakieś 500 zł nowa. Od samego początku korzystam z zamienników z allegro, które kupowałem 20 sztuk tuszy po 40 zł. teraz widzę są po 45 zł. Do teraz działa i nie ma żadnych problemów.
@Boss86: sam dosypujesz toner? Bo ja kiedyś też tego próbowałem i w sumie doszedłem do wniosku, że nie mam czasu na te pierdoły. No i kupiłem tą drukarkę i jestem zadowolony ale fakt nie zależy mi na szybkości druku tylko aby drukowała i była tania.
@DarnoQ: Około 2005 r. kupiłem HP Laser Jet 1020 (z linii 1xxx czyli low-end od HP), działa do tej pory (nie licząc złamanego oparcia dla papieru po "pożyczeniu na parę dni" kiedyś), jedyne co przy niej muszę robić to tylko toner raz na jakiś czas wymieniać, zamiennik za kilkadziesiąt zł starcza na około 3000 stron. Oczywiście tego modelu nie ma teraz w sprzedaży, ale może będzie to jakiś trop ( ͡