Wpis z mikrobloga

@WinogronoToBezpestkowe: Ja słyszałem, że robił rodzinne sesje tamtejszym naturystom (takie foty są legalne i można je dać do normalnej prasy naturystycznej), a potem ktoś zupełnie inny wycinał z tych zdjęć dzieci i wstawiał na strony pedofilskie. Oczywiście Rafałek jako autor tych zdjęć na krótko wylądował w areszcie, ale szybko go wypuścili, kiedy się okazało że nie wiedział gdzie jego dzieła później trafiają. Tym niemniej chyba go to wystraszyło i postanowił się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GaudeMaterRedania: Ja czytałem wersję gdzie doszłi do wiadomości Rafała że przed procederem pisali ze zleceniodawcą i Rafał jasno napisał że to w Polsce pedofilia (co było nie prawdą) bo to był inny paragraf. Ponoć dobrze wiedział że naturystyczne zdjęcia to przykrywka ale zeznawali że byli pewni że zdjęcia na użytek prywatny miały być. Sąd uznał że dobrze wszyscy wiedzieli że popełniają przestępstwo.

Co jak co to nie wierzę że takie zdjęcia
@WinogronoToBezpestkowe: Gazeta Krakowska raczej nie słynie z wiarygodności (jak zresztą wiele mainstreamowych mediów w Polsce), a poza tym coś mi się to nie klei bo w czasie kiedy (wg. artykułu) Rafałek miał garować wystąpił w jednym programie na YT, a jakiś miras pisał tutaj że go widział na jakimś osiedlu w Krk (oczywiście nie znaczy to, że od razu wchodzę w narracje ,,Rafał by nigdy czegoś takiego nie zrobił"). A z