Wpis z mikrobloga

@runieeee: nie zdziw się jak będziesz musiał czekać na nią bardzo długo. Znajomy spędził tygodniowe wakacje bez głównego bagażu i odzyskał ją dopiero po powrocie po paru tygodniach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pollocollo: na szczęście nie musiałem. Z grubsza przeglądałem warunki. Jeśli w x czasu nie dostarczą bagażu, to masz zwrot na zakupy jakichś podstawowych rzeczy.

Zakładam że Revolut się nie wykręci od tego, bo jednak ma jakąś tam reputację. Zdaje się za ubezpieczenie odpowiedzialny Allianz, a przynajmniej w ich domenie jest mail kontaktowy.

Pytanie co kryje się pod terminem "niezbędne przedmioty"
Pobierz Paczekwmasle - @pollocollo: na szczęście nie musiałem. Z grubsza przeglądałem warunki...
źródło: comment_1662998381sFFGIdnyyfingASOjTDkpZ.jpg
@Paczek_w_masle: i po co ci to ubezpieczenie jak zostaniesz na wakacjach bez bagażu (o odszkodowanie możesz też ubiegać się od przewoźnika). Ciuchy to pół biedy, pomyśl, że niektórzy mają w bagażach leki czy inne niezbędne rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paf_: choćby po to żeby kupić te leki. Plus jest taki, że "podróż" wedle tego ubezpieczenia liczy się kiedy jesteś chyba 150km od miejsca zamieszkania. W moim przypadku dość często. Poza tym to ubezpieczenie ma masę innych zapisów, więc nie zaszkodzi.
@KolczyQ no właśnie nic takiego nie dostałem. Pytali się mnie o jakiegoś taga ale nie mam nic takiego. Babka w Warszawie spytała się czy mam bagaż rejestrowany, powiedziałem tak, dałem jej na taśmie, ona coś zrobiła i dała mi kartę pokładowa. W Stambule mi babka powiedziała że na bilecie nie ma żadnego bagażu rejestrowanego zaznaczonego.