Wpis z mikrobloga

Znowu wracam ze sprawą tego zyebanego PGE bo nie mam już pomysłu, może ktoś miał podobną sytuację.

TL:DR
Umowa na przyłącze podpisana w lutym 2021 z terminem na początek lipca 2022.
W maju był projektant, podpisałem papiery, miał projekt ogarnąć.

Mija 2 miesiąc od planowanej daty przyłącza, ani widu ani słychu.

Do PGE nie idzie się dodzwonić. Próbowałem codziennie od dwóch tygodni.

Odpisują na formularz kontaktowy, ale, pomimo wybrania tam oddziału, wysyłają formułkę, że należy kontaktować się z konkretnym oddziałem(który wybrałem :P ) a nie głównym.

Znalazłem kontakt do projektanta, zadzwoniłem - powiedział, że on swoje zrobił jeszcze w czerwcu i sprawa przekazana do wykonawcy (podmiot prywatny).

Namierzyłem wykonawcę, odebrał telefon i poprosił o dane umowy. Miał oddzwonić ze szczegółami - mija tydzień, nie oddzwania, już nawet nie odbiera.

Ja wiem, że opóźnienia itp itd. Ale jakieś pomysły jak wywrzeć wpływ na PGE lub wykonawce o uzyskanie JAKICHKOLWIEK informacji kiedy spodziewać się wywiązania z umowy?

Oddział PGE oddalony ode mnie 50 km, wykonawca 45 :D Wole się więc upewnić zanim osobiście będę ganiać ludzi.

#budujzwykopem #budowadomu #remontujzwykopem
  • 5
@ATAT-2: jak rozwiążą to się będziesz cieszył i sobie pompę ciepła założysz. Problem rozwiązany!


@ksiak: Mówimy o PGE kolego, nie PGNiG. Bez przyłącza energetycznego to sobie pompę w salonie powieszę jako obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°)