Wpis z mikrobloga

Czyli w skrócie młode, sojowe neuropki w ostatnich tygodniach „triumfują”, gdyż:

1. Myślą, że przejrzeli Gona „ruską onucę” 70, który jest twórcą jednego z najbardziej znanych kont satyrycznych na polskim Twitterze (niewątpliwie szkodliwego, ale jednak) i widzi to chyba każdy, kto ma IQ większe niż algi w odrze…

2. … à propos alg - łyknęli niemieckiego fake newsa o rtęci w rzece, powielonego przez ich szefostwo (część neuropków to młodzieżówka KO) i błagali zachód o wybaczenie, bo pojawiła się wrzutka, która równie dobrze mogła być częścią rosyjskiego ataku hybrydowego.

3. Przeprosili Niemców na ich redditcie za to, że Polska ma czelność mówić głośno o czasach, kiedy nam zrównali z ziemią kraj i wybili miliony ludzi. Oczywiście w momencie kiedy Cesarz Europy jednak uznał, że tematu reparacji nie można wyśmiewać, bo spadną słupki sondażowe, a Polacy sprawę traktują jednak poważnie, to post na niemieckim redditcie usunęli xD

4. Wierzą, że tym razem się uda, bo w sondażu dla oko.press / TVN-u / GW PiSowi i Konfie spada poparcie. Jednocześnie sondaże dla Sieci / TVP / Republiki są w ich oczach „zakłamane” i im nie wierzą xD (plot twist: wszystkie sondażownie są siebie warte)

5. Szerzą ojkofobiczne treści, że to wstyd, iż Ukraina - w ramach rewanżu za niesamowitą i historyczną wręcz postawę - zaproponowała nam pomoc, mimo że w kryzysie energetycznym znajduje się praktycznie cała Europa, bo ich pojmowamie geopolityki sprowadza się do tego, że „p0lska zła”.

6. Coś tam, coś tam o paliwie, które praktycznie wszędzie w innych krajach kosztuje 8-9 zł, a u nas lekko ponad 6 i jest najtańsze w UE.

W skrócie: hipokryzja, ojkofobia i sranie do własnego gniazda. Coś pominąłem?

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #neuropa #ukraina #wojna #polska #bekazneuropy #polityka
Tywin_Lannister - Czyli w skrócie młode, sojowe neuropki w ostatnich tygodniach „triu...

źródło: comment_1662990987MgzD6NZa7DS31UJjvkHezP.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
Coś tam, coś tam o paliwie, które praktycznie wszędzie w innych krajach kosztuje 8-9 zł, a u nas lekko ponad 6 i jest najtańsze w UE.


@Tywin_Lannister: a jaką marże na to paliwko narzucił orlen?
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: w sumie tak czytałem i myślałem, że masz rację, ale potem przeczytałem punkt 6 i stwierdziłem, że jesteś jakimś dzieciakiem, któremu się nudzi w drodze ze szkoły i ch.ja wiesz. "Lekko ponad 6" XD wczoraj tankowałem za 7.61.
  • Odpowiedz
Nie jestem za PiSem ale… Tak w skrócie ten post wyglada.


@Frasad: Bo nie popieram zakłamywania rzeczywistości byleby dokopać naszemu państwu? Bo nie popieram działania na jego szkodę?

Polska =/= PiS, ani żadna inna partia.

To wasz problem, że wszystko sprowadzacie do polityki.
  • Odpowiedz
w kryzysie energetycznym znajduje się praktycznie cała Europa


@Tywin_Lannister: Oświecone wykopki wiedzą, że to spisek Obajtka i Orlenu pod zarządem powierniczym Kaczyńskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: nie pisałeś o benzynie, tylko o paliwie. W dodatku znowu manipulujesz, bo cena jest obniżona tylko dla konsumentów, dla przedsiębiorców zostaje taka sama jak była, bo mniej odliczają VAT.
Gdyby miernoty z pisu obniżyły akcyzę a nie VAT, to faktycznie przedsiębiorcy też by płacili mniej, bo hamowałoby inflację. No, ale to tylko antypolskie sieroty patrzące tylko na słupki sondażowe.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Niestety to całe pokolenie warszawskich* aktywistów których lata dojrzewania miały miejsce koło roku 2010 nie ogarnia, że cała ich prostacka retoryka o tym, że Polska jest zła, a reszta świata jest dla nas przykładem, jest już tak przestarzałym konceptem i tkwią w tym własnym wstydzie i kompleksach, mając ogromne wyparcie. Nie rozumieją, że Polska stanowi siłę w naszym regionie i było tak nawet jeszcze przed nastaniem wojny na Ukrainie
  • Odpowiedz