Wpis z mikrobloga

Rozumiecie to #siatkowka ? Niestrzelony gol Milika jest ważniejszy niż mistrzostwo w waszym zdaniem wanna-be polskim sporcie narodowym xdd
Wy się jaracie drugim miejscem a kraj zwycięzców ma to w dupie.
Ostateczny dowód na to, żeby wypierniczać z tagu #mecz i #reprezentacja, gdyż nobody cares.
InstrybutorzOrlenu - Rozumiecie to #siatkowka ? Niestrzelony gol Milika jest ważniejs...

źródło: comment_16629760033YrrNiEnVIB3GoJkha0UvS.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@T3sla: zazdroszczą wyższej kultury podczas kibicowania

@Mlody_pelikan: Ja zazdroszczę kultury na meczach tenisa, od razu widać, że sport dla kulturalnych osób, a kopana to rozgrywki dla biedoty, dlatego zresztą jest taka popularna, bo możesz być miliarderem, albo z faweli, możesz mieć doktorat, albo być przygłupem z obszczanej kamienicy w Bytomiu, czy Łodzi bałuty i dasz radę intelektualnie ogarnąć zasady tej dyscypliny.

Serio, popularność według was jest wyznacznikiem? XD
  • Odpowiedz
@stanleymorison: tenis jest mniej popularny wśród biedoty, bo potrzebujesz sprzęt i kort. Do siatkówki też potrzebujesz specjalnego boiska, a jeśli nie masz odpowiedniego wzrostu, to jesteś w dupie, już o powtarzalności gdzie każda akcja jest taka sama i emocjach zaczynających się w końcówce seta nie wspomnę. W piłkę nożną może grać każdy i może grać wszędzie.
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: Piłka nożna jest przystępna, bo ma niski próg wejścia. Żeby zacząć grać, to de facto nie musisz mieć nic. Jak nie potrafisz grać, to cie postawią na „obronie”, żebyś komuś przeszkodził, jak będzie szarżował na bramkę, albo żeby piła się od ciebie odbiła. Powodzenia z graniem w tenisa, kosza czy siatkę, bez chociaż średnio - zaawansowanej techniki. Dlatego mnie nigdy nie dziwiło skomlenie Patryków piłkarzyków na wfie, jak trzeba
  • Odpowiedz
@stanleymorison: ja widzę właśnie tych multisportowych siatkarzy xd, podałeś jako przykład kosza, gdzie bez wzrostu, to znowu możesz się co najwyżej zesrać, choć akurat kosz jest 3 poziomy wyżej niż siatka pod względem złożoności. Nie wiem gdzie ty chodziłeś do szkoły, ale u mnie zarówno w siatkę jak i inne sporty najlepsi byli piłkarze z irokezem i kreską na Ronaldo, Ci twoi siatkarze chcieli grać w siatkę, bo w nic
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Bardzo ładne projekcje xDˣᴰ

Nie wiem czy piecze cię tak dupa bo jedyne co osiągnąłeś w sporcie to nauczenie się jak przyjąć serwis w siatkówce czy jesteś tak odklejony żeby pisac takie głupoty. Piłka nożna pod każdym względem jest dużo bardziej złożonym sportem od siatkówki, co przekłada się właśnie na jej popularność, zarobki sportowców czy sama przyjemność z gry.
  • Odpowiedz