Wpis z mikrobloga

  • 0
@stellan: piłem już moya codzienną i tradycyjną, chcę spróbować sobie jakąś inną, zamówiłem tę wyżej i zobaczymy co przyjdzie, najwyżej wrócę do moya tradycyjnej, bo jak na razie jest najlepsza w stosunku jakość/cena
  • Odpowiedz
  • 1
@Gregory1986 ouritsu jest lepsza od moya codzienna imo, codzienna od moya nie jest warta swojej ceny, lepiej kupić tę pierwszą, albo tradycyjną od moya obydwie bardzo zbliżone do siebie :)
  • Odpowiedz
@Oktikk: Zamówiłem 3 różne :)
1. Matcha Magia Kuchni 100g za nie całe 15zl
2. Ouritsu tradycyjna 30g za 30zl
3. Ouritsu premium 30g za 38zl
Smak bardzo zbliżony do siebie, czym droższa tym mocniejszy smak i bardziej zielona. Wszystkie zaparzone identycznie tj. 1,5g + 100ml wody ~80, spienione spieniaczem i dolane kolejne 100g.
Pewnie różnice zobaczę po dłuższym czasie jak skończę Ouritsu i zostanie ta najtańsza :) muszę
  • Odpowiedz
  • 1
@Gregory1986 piłem kiedyś tę najtańszą i imk smakuje całkowicie jak zmielona zwykła zielona herbata, nie tego oczekuje się od matchy, bardzo fajnie się za to się sprawdziła do wypieków, zauważyłem też że nie opłaca się kupować tych dużych opakowań jeśli nie pijesz matchy dużo, bo stosunkowo szybko traci ona kolor i smak po otwarciu i nawet przechowywaniu w specjalnym opakowaniu, próbowałem już różne lepsze i gorsze i moim zdaniem ouritsu matcha jest
  • Odpowiedz