Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zaczynam coś w rodzaju tagu #russkietrolle tylko przypominające o tym jak niektórzy z wykopków ( a być może i ukraińskich trolli kto wie) robią fikołki w obronie nazistowskiej symboliki wśród niektórych żołnierzy ukraińskiej armii

Możecie się zesrać w komentarzach ale wybielanie nazistów nie jest normalne((oo))

A więc daily o tym jak niektórzy wykopowicze robią fikołki broniąc nazistowskich symboli wśród niektórych żołnierzy ukraińskiej armii 1/30 (może przedłużę( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#ratowaniewizerunkunazistiwskichsymboli #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1662925311wyTGWFe6o5eCVKhUn7fYn3.jpg
  • 51
@Gammaman: a poważnie bo możesz naprawdę nie wiedzieć to nazistowski totenkomf łatwo odróżnić od innych ponieważ czaszką jest pokazana z profilu

Jest w swoim rodzaju unikatowy, trudno go z czymkolwiek pomylić i nie da się wybronić typa który ma go na sobie mówiąc, że takich czaszek są tysiące i na pewno o co innego mu chodziło
literówek


@Aquamen: napisałeś to dwukrotnie, co wyklucza zwykłą literówkę, mimo że inne wykopki 2 razy wcześniej napisały to słowo poprawnie.

wypokowy expert który nawet nie wie jak nazywa się rzecz o którą się wykłóca - niczego innego się nie spodziewałem.
@Gammaman: nie ponieważ naziści czerpali swoje symbole z innych kultur a nie odwrotnie

To samo tyczy się swastyki, normalnie do 1939 roku symbol był odbierany pozytywnie oznaczał Buddyjski symbol szczęścia a po przejęciu przez nazistów stał się symbolem śmierci,gwałtu i rozpaczy

Naziści budowali własną religie czerpiąc z symboliki wielu obszarów świata, budowali nawet świątynie swojej nowej religii, odtwarzali święte zaginione rodzaje zwierząt w laboratoriach by udowodnić wyższość aryzmu nad resztą świata
@Aquamen typ ma celtyka I symbol SS jako naszywkę, wiadomo że Ukraina ma nie do końca marginalny problem z naziolami (a i w Polsce ich coraz więcej) - jedynym sensownym rozwiązaniem będzie to że pogonią ruskich nazioli do zwycięstwa i pod sam koniec sami dostaną jakąś artylerią. Nikomu takie paskudztwo nie jest potrzebne, bo przede wszystkim przez takich nacjonalistów wybuchają wojny. Gdyby Ukraina weszła na teren Rosji, to właśnie te elementy organizowałyby
@Aquamen: Co ty pierdzolisz? Nie można odtwarzać wymarłych gatunków łosiu! Skisłem XD > Heck od ok. 1934 r. na polecenie Hermanna Göringa pracował nad odtworzeniem wymarłego tura poprzez krzyżowanie różnych ras bydła domowego. Wraz z bratem Heinzem skrzyżował hiszpańskie byki z bydłem highland i rasami z Korsyki i Węgier, co pozwoliło uzyskać zwierzę bardzo podobne do tura i nazywane współcześnie bydłem rasy heck.