Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zaczynam coś w rodzaju tagu #russkietrolle tylko przypominające o tym jak niektórzy z wykopków ( a być może i ukraińskich trolli kto wie) robią fikołki w obronie nazistowskiej symboliki wśród niektórych żołnierzy ukraińskiej armii

Możecie się zesrać w komentarzach ale wybielanie nazistów nie jest normalne((oo))

A więc daily o tym jak niektórzy wykopowicze robią fikołki broniąc nazistowskich symboli wśród niektórych żołnierzy ukraińskiej armii 1/30 (może przedłużę( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#ratowaniewizerunkunazistiwskichsymboli #ukraina
A.....n - Dzisiaj zaczynam coś w rodzaju tagu #russkietrolle tylko przypominające o t...

źródło: comment_1662925311wyTGWFe6o5eCVKhUn7fYn3.jpg

Pobierz
  • 51
@Aquamen Zachęcam do czytania.
I przypominam, że kolega w imię walki z jakimiś naszywkami i symbolami bez większego kontekstu chce ograniczyć wsparcie dla Ukriany.
@Aquamen Myślałem, że Ty serio robisz coś konkretnego, a tutaj takie zaskoczenie. Nawet uważałem, że robisz coś słusznego na tym wykopie.
Jeszcze mnie miesza i oskarża o robienie fikołków. Ogarnij się. A innych zachęcam do czytania, bo takie wyrywanie z kontekstu i oczernanie innych, to nie jest normalne.
Dobranoc ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aquamen: A tak konkretnie to czego oczekujesz? Że każdy mirek na wypoku napisze: "oburzam się", "ja również się oburzam", "nie, ja się oburzam najbardziej".
Ten żołnierz z filmiku (Totenkopfa to tak szczerze zbyt dobrze nie widać) krzyczy tam o Thorze i Odynie. Są na Ukrainie (nie nie tylko tam) grupy ludzi łączących neopoganizm z neonazizmem, rasizmem i innymi niefajnymi -izmami plus wiarą, że są ideą drogą wojownika, a jak umrą, to
@JPRW:

A że dowódcy/władze nie powinni dopuścić, żeby ludzie z takimi oznaczeniami szli walczyć? Może. Ale mając rozkaz do wykonania i zdeterminowany pododdział nacyków, który może go sprawnie zrealizować, to moim ostatnim zmartwieniem byłoby, co mają na kamizelce.


To fakt tylko mnie bardziej oburza, że młodzi Polacy bo zakładam, że z takimi rozmawiam widząc nazistowskie symbole na filmie biją chłopu brawo

Gdy zwróci się im uwagę co robią zaczynają robić fikołki