Wpis z mikrobloga

Witojcie, późno już, ale +200 linijek przybyło, wielkie podziękowania dla @Bombasarkadian za podesłanie +100 linijek - to jemu zawdzięczamy strony artystów, firm oraz czat, linia przechodząca przez środek profilu tez ulegnie zmianie, ale spokojnie, najpierw CSS. Poprawiłem sporo pierdół, które były uciążliwe, dodałem tło na stronie głównej i pod komentarzami, większość ramek ma ten sam kolor i inne takie szczegóły. Zaczyna to mieć ręce i nogi Panowie i Panie.

Wiadomo, że #tylkonocny i to jest jedyny prawilny sposób przeglądania internetu, no ale nie zapominajmy o #trybautomatyczny - myślę jak Was uszczęśliwić i chyba mam pomysł, ale to na razie drugi plan, niech CSS będzie gotowy.

Po CSS zabiorę się za ikonki, bo ja nie wiem kto tam się grafika zajmuje na #facebook , no ale #!$%@?ł i to mocno.

dobra, koniec gadania - aktualizujemy CSS:

http://userstyles.org/styles/96680/tylkonocny-dla-facebooka

(ps. dziekuję za 48 instalacji dziś, całkiem sporo, nie spodziewałem się ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tryb nocny na facebooku, nowinki pod tagiem:

#csscordanta
  • 7
@Alver: potrzebujesz dodatku do Firefox/Chrome o nazwie Stylish, po zainstalowaniu go wchodzisz na strone ktora podalem i klikasz install - to wszystko, w razie to pytaj