Wpis z mikrobloga

Witam czy co niektórych na tagu już do końca nie odkleiło?

Chłop ma na sobie naszywkę SS i celtycki krzyż co robią mniej inteligentne osobniki? Zapominają co za sobą niesie ten symbol

O ile flagę banderowską można tłumaczyć niewiedzą bo faktycznie tak jest w dużej części przypadków i Ukraińcy zwyczajnie nawet nie wiedzą co zrobili w Wołyniu ich dziadkowie to nikt mi nie powie, że ten typ nie wie co to za symbolika i co robili w tym czasie Niemcy nam Polakom

Halko #!$%@? nam pół kraju, palili naszych dziadków w piecach krematoryjnych, zamykali w obozach koncentracyjnych, segregowali jak bydło

Ktoś jeszcze pamięta?
#ukraina #ss #bekazpodludzi
A.....n - Witam czy co niektórych na tagu już do końca nie odkleiło?

Chłop ma na s...

źródło: comment_1662920473OFvwP2oXN6zbHkVT7XSoPt.jpg

Pobierz
  • 58
@ArtBrut: U ruskich zobaczysz podobne symbole naszywki tatuaże itp. U Polaków widziałem tatuaże o podobnej tematyce? I co to zmienia? Nic, zjeby są wszędzie.


Widziałeś coś takiego u polskich żołnierzy, tak? Prawda?
@ArtBrut: jeszcze nie widziałem nazistowskich symboli w polskim wojsku tbh

Jasne, że wśród społeczeństwa są odklejeńcy i w Polsce ale w wojsku instytucji Państwowej takie symbole są tępione i tego samego oczekuję od Ukraińców

To tolerancja takich rzeczy doprowadziła do tego, że Hitler zyskał poparcie
@Aquamen: A skąd wiesz, że to jest etatowy żołnierz? Może ochotnik? Wg mnie w razie wojny w Polsce wielu osobników miałoby podobne naszywki itp wszak jak tatuują sobie podobizny Hitlera to nie mieliby problemów z noszeniem naszywek.
@Aquamen: ok mam nadzieję że wyślesz wiadomość do wojska że gość trybem natychmiastowym powinien wylecieć z wojska bo ma zły symbol. Trzymam kciuki że utrą mu nosa!
@moods: ale chłopie to nie ma żadnego znaczenia czy etat czy pobór reprezentuje ukraińskie barwy i dowództwo decyduje o tym co na żołnierz na sobie

W Polsce nie byłoby na coś takiego przyzwolenia
@Aquamen Najpierw ogarnij sytuację z takimi symbolami i gloryfikownaiem osób związanych z nazizmem w UE. W Polsce, Niemczech itd. A później zajmij się Ukrainą.

Oczywiście, że jestem przeciwko używaniu takiej symboliki, ale Rosjanie pod pretekstem walki z czymś takim weszli na Ukrainę.

Pamiętaj, że od pewnego czasu i tak Ukraina robi postępy w tym temacie i jest coraz lepiej.
@ArtBrut:

Najpierw ogarnij sytuację z takimi symbolami i gloryfikownaiem osób związanych z nazizmem w UE. W Polsce, Niemczech itd. A później zajmij się Ukrainą.


Dlaczego tak? Krajom UE nie wysyłamy sprzętu z naszych podatków a Ukraińcom tak

Na krajach UE nie mamy lewara a na Ukrainę tak i łatwo byłoby wynegocjować zakaz używania ssmanskich symboli
@Aquamen: Celtycki krzyż w zależności od okoliczności jest nazistowskim symbolem, sam w sobie takim symbolem nie jest, nikt tego z nazizmem nie kojarzy, tak samo jak piorun nie jest nazistowskim symbolem i krzyż który to naziści też notorycznie wykorzystywali.
Mogę się też założyć że koleś nie ma pojęcia o jakimkolwiek neonazistowskim znaczeniu takiego krzyża, tak samo jak więksozśc ludzi w Polsce którzy sobie takie tatuaże robią.

Popadasz już w paranoje/histerię jak
ale chłopie to nie ma żadnego znaczenia czy etat czy pobór reprezentuje ukraińskie barwy i dowództwo decyduje o tym co na żołnierz na sobie


W Polsce nie byłoby na coś takiego przyzwolenia

@Aquamen: ma znaczenie. Na wojnie liczy się sprawność w boju i słuchanie rozkazów. Tak mi się przynajmniej wydaje. Na wojnie nie byłem, ty może tak. Myślisz, że dowództwo ukraińskiego wojska decyduje by niektórzy żołnierze nosili adidasy i np mundury