Wpis z mikrobloga

Chciałbym przypomnieć pewien epizod z życia pana Oregana. Post ten autorstwa użytkownika @jakkenibarbinaimprezewpadli, którego tu już z nami nie ma na dzień dzisiejszy.

" Jeśli interesuje was dlaczego OLGIERDANOTV zakończył karierę w piłce to już wam mówię bo grałem w tym meczu
Był to kwiecień roku 2012, mecz 3 ligi (czwarty poziom) po około 60 minutach moja drużyna (Czarni Olecko) przegrywała już 3;0 z lepiej dysponowaną tego dnia Warmią Grajewo ale Łukasz nie wykorzystał w tym meczu karnego oraz sam na sam z bramkarzem został także ukarany żółtą kartką za wykopanie piłki po nieudanym dryblingu
W około 70 minucie Łukasz nie trafił z dwóch metrów na pustą bramkę (zdarza się nawet najlepszym) i w złości postanowił kopnąć korkami w słupek bramki (tak jak pic rel) ale że miał ewidentne problemy z trafieniem (nie wiem może był pod wpływem bo podobno lubił golnąć przed meczem dla animuszu) to nie trafił w słupek korkami tylko kolanem i w ten sposób wybił sobie rzepkę i musiał opuścić boisko na noszach i został przetransportowany do szpitala
Taki był koniec kariery piłkarskiej Olgierdanotv
Być może te przeżycie i zmarnowana kariera odcisnęły na nim swoje piętno dlatego wyrósł z niego manipulant kłamca złodziej i naciągacz. "

#kononowicz #olgierdanotv #frustracja #pilkarzyki #kontuzjaglowy
  • 11
@ZBoWiD: A można znać oficjalny powód dla którego Łuki zawiesił buty na kołku i przeszedł na emeryturę? Ja wiem, że zbyt bramkostrzelny to on nie był. Za to dobrze odnajduje się na pozycji napastnika Jutubowego
@ZBoWiD: Ale akurat on nigdy do profesjonalnej gry w piłkę nożną nie aspirował, bo to typowy leszczyk. Grał dla zabawy i się w głupi sposób połamał i skończył udawanie. Teraz udaje na YT. Co może mam mu wysłać 10k żeby mi pokazał że ten balas posiada pracę? No mogę mu wysłać w paczce małe co nieco.......
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pyczasty: To się zdecyduj czy rzekome kopnięcie w słupek to był koniec kariery czy nie( ͡° ͜ʖ ͡°) Przytaczasz kogoś wpis że zakończył karierę przez kontuzje a teraz że nie miał kariery