Wpis z mikrobloga

@Reepo: Ojejku, jak mi przykro. Z tej okazji chciałbym pogratulować prawdziwym (nie tylko polskojęzycznym przyp. red.) Polakom patriotom katolikom-prawicowcom. Dzięki nim laicyzacja nigdy by tak szybko nie zachodziła.

( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Nie znaleziono katechety na czas, a lewaczki już świętują "triumf" nad katolicyzmem xD

I tak, lekcje religii nadal będą istniały. I tak, można się z nich wypisać.
  • Odpowiedz
I tak, lekcje religii nadal będą istniały. I tak, można się z nich wypisać.


@Mr_3nKi_: można się na nie ZAPISAĆ. To wypisywanie się to jest powszechnie stosowana manipulacja, która jest sprzeczna z rozporządzeniem.

Życzenie, o którym mowa w ust. 1, jest wyrażane w formie pisemnego oświadczenia. Oświadczenie nie musi być ponawiane w kolejnym roku szkolnym, może jednak zostać
  • Odpowiedz
@Frasad: Tak na poważnie. Co cie łączy z katolicyzmem/religią/wiarą oprócz jego szkalowania na wykopie? Ja sie nimi nie interesuje od dobrych 10-15 lat i żyje po swojemu. Wiara to już inna bajka, ale kościół sam w sobie nie jest mi w ogóle potrzebny do życia codziennego. Zdaje sobie sprawę, że kościół, jak i sama religia istnieje, ale nie bije Niemca po kasku tylko dlatego, że nie znaleźli na czas jakiegoś
  • Odpowiedz