Wpis z mikrobloga

Stanowski #!$%@? że ma w dupie to że królowa angielska nie żyje co mnie osobiście #!$%@?. Jego pokazowy brak empatii i chęć wyróżnienia się tym jest co najmniej obrzydliwa. #!$%@? gość teraz gada jak to nie miał z nią nic wspólnego i lata mu to koło małego, ale jak Maradona zmarł to już był smutny, wspominkowy odcineczek, gdzie nie wspominał że ma to w piździe bo go nigdy nie poznał osobiście, tylko mówi o ty jakim był oryginalnym człowiekiem i jaki miał wpływ na popkulturę. Nie wiem po #!$%@? mu taka zagrywka.

#kanalsportowy #kanalbekowy #wielkabrytania #mecz #zalesie
michalxd21 - Stanowski #!$%@? że ma w dupie to że królowa angielska nie żyje co mnie ...

źródło: comment_1662888027FeiZbvYHLJ7xrsTsHSDwbi.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@michalxd21: wy te wpisy robicie tylko pod plusy na wykopie chyba. Przecież Maradonę oglądał na boisku i każdy zainteresowany piłką emocjonował się jego geniuszem boiskowym. Królową natomiast emocjonowali się Anglicy i turyści jak stawała na balkonie albo i nie xD
  • Odpowiedz
@BadSebastian: co więcej, Stanowski nie ma też żadnych oporów, by wykorzystywać do swoich celów innych ludzi, którzy nie są świadomi jak sami się publicznie ośmieszają. Spodziewam się, że gardzi również i swoimi wspólnikami z KS - w sumie to on im wszystko załatwił i umożliwił, kiedy ci byli w trudnym momencie zawodowym.
  • Odpowiedz
@michalxd21: Stanowski to kretyn, ale przeżywanie śmierci monarchini z innego kraju to jakiś kosmos xD Mnie śmieszy nawet przeżywanie jak z rowerka spada jakiś nasz polityk. Przecież to jest jak z jakiejś dystopii, gdzie ludzie zostali ogłupieni i wmówiono im, że mają przezywac smierc swojego władcy xD
  • Odpowiedz